Я тут Живу• 28 ноября 2024

Страховка для вʼїзду в Польщу

Дівчата підкажіть, в тік токі роліки, що без страховки на територію Польщі вʼїзд заборонений. Я так зрозуміла, що на період війни було якесь виключення, а зараз знову повертаються правила. Підкажіть, яка це страховка, як правильно називається і де її можна купити.
Вчителька з мікрорайону• 28 ноября 2024
Ни разу не проверяли
Посудомойка• 28 ноября 2024
Заходите на hot line finans читаєте відгуки, обираєте потрібний пакет і купуєте
Вона не дорога
Я инженер, меряю от 1• 28 ноября 2024
На людину чи на машину?
Обов´язково стрвховка має бути на машину
Просто болталка• 28 ноября 2024
Запитайте в тік тоці, якщо там кажуть.Зазвичай, на людину не перевіряють.Але якщо щось станется і буде потрібна допомога медична - то ціни дуже високі.Купіть в любій страховій мед.страховку для виїзду за границю.Там мають бути на неділю і т.п.
Гитта Ягг• 29 ноября 2024
Страховка на авто - обязательная, называется грин карта
Страховка на туриста - обычная туристическая. Ее не проверяют, но если не дай бог какой-то несчастный случай, вы очень пожалеете что ее нет. Стоит она недорого. Сделать можно в страховой где вы обслуживаетсь, в Привате, где там еще на хотлайне и др.
автор Я тут Живу • 30 ноября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
На людину чи на машину?
На людину