HelloKitty18• 28 ноября 2024
Ответ дляDiankaVur
Капець і шо воно ото так написало
Нічого не чула, лежу в ліжку, читаю .
HelloKitty18• 28 ноября 2024
Ну так,вони ж літають, це вже стало звичним явищем, хоча страшно, воно летить кудись його збивають.
Yegonyashka• 28 ноября 2024
🔴Кличко: У Дніпровському районі, внаслідок падіння уламків БпЛА, сталося загоряння зовнішньої обшивки будівлі поліклініки. Попередньо, є ушкодження в сусідніх будинках. Екстрені служби прямують на місце.
@smolii_ukraine
Анастасия К.• 28 ноября 2024
Ответ дляDiankaVur
Шахед жужав і так швидко якось летів, потім гепнуло добряче, мабуть десь біля мене
Днепровский?
Анастасия К.• 28 ноября 2024
Ответ дляDiankaVur
Что-то часто стало над нами…