ДелайКак_Я• 29 ноября 2024

Крапельниці заліза, хто робив?

Дівчатка, хто робив крапельниці заліза? Як переносили, чи були побочки?
Дуже низький феритин, лікар направив капати. Дякую всім, хто відпише
sky-labs• 29 ноября 2024
Общий белок какой?
КучМала• 29 ноября 2024
Мне назначили таблетки, а у меня оказалась аллергия сильная
Міряно-переміряно• 29 ноября 2024
результату майже не було
sky-labs• 29 ноября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
результату майже не було
Потому что белка не хватает. Нужно сначала поднимать белок и только потом затариваться железом одновременно с кофакторами, хотя бы как в Хемаплекс
Міряно-переміряно• 29 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
кожен ’лікар’ розказує своє, задовбешся усіх слухати
Душка-свекрушка)))• 29 ноября 2024
Феринжет весной капала для ферритина и что то для печени одновременно назначала в капельнице, забыла название.
sky-labs• 29 ноября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
В чем проблема сдать биохимию и знать уровень обеспеченности белком?
Или проще травить организм несвязанным железом?...
Міряно-переміряно• 29 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
А в чому проблема здавати купу аналізі, які назначають? І людині в такому стані бігати їх здавати? Кожен розумнічає, то одне, то інше. Лікарі не радили такий аналіз. Тьотку з інтернету слухати, бігати здавати все, що тут пишуть? Ви особисто лікар?
symbol• 29 ноября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Лікарі не радили його здавати, а результату при цьому не було навіть від крапельниць. Ну слухайте далі цих лікарів і залишайтесь в такому стані. Відповідальність за свій стан несете ви насамперед
Майданщица• 29 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Лікарі не назначають залізо без аналізів.
sky-labs• 29 ноября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Ваше здоровье нужно только вам, помните об этом.Даже мне оно не нужно, но я пишу как правильно поднимать уровень железа в организме не нанося ему еще больший урон...
Помните математику?

железо+белок=ферритин

Я лично не создаю тем с просьбами о помощи в разделе здоровья и не применяю заведомо бесполезные и тем более вредные схемы лечения
symbol• 29 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Окрім нестачі заліза за аналізами, ще потрібно вияснити, через що саме
Майданщица• 29 ноября 2024
Мені капали . Я 2 рази лежала в лікарні по швидкій. Вночі робили аналізи і через 20 хвилин вже були крапельниці.
Міряно-переміряно• 29 ноября 2024
Ответ дляsymbol
А те що людина лежить в лікарні і проходимть далі обстеження і досліджує наявність кровотечі в ШКТ, то срати, буду слухати тебе
sky-labs• 29 ноября 2024
Ответ дляsymbol
При дефицитарном состоянии организма в первую очередь страдают когнитивные функции, мозг слишком требователен к своевременному обеспечению всеми необходимыми ресурсами.
Нужно относиться с пониманием...
Міряно-переміряно• 29 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Помните математику?

железо+белок=ферритин

У вас немає навіть медичної карти пацієнта і результатів аналізів, щоб щось радити
sky-labs• 29 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Каких? Перечислите что вы сдавали?
И напишите значения общего белка, альбумина, мочевины... из назначенных анализов
Майданщица• 29 ноября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Наскільки я зрозуміла лікарів, то залізо в крапельницях тільки в стаціонарі, а там бігати не треба, самі до тебе прийдуть.
Міряно-переміряно• 29 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Нужно относиться с пониманием...
Я не хворію на цю хворобу, тьфу-тьфу, головне, щоб твій мозок не постраждав, така розумна
Міряно-переміряно• 29 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Каких? Перечислите что вы сдавали?
Я з тобою не маю бажання спілкуватися і шось пояснювати
Міряно-переміряно• 29 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
А лікування вічне? За 7-10 днів ви не пройдете УСЕ. Далі виписка і далі дообстеження через сімейного
symbol• 29 ноября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Не слухайте, досліджувати шкт - це ж набагато простіше і приємніше, ніж здати аналіз на білок)
Майданщица• 29 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Каких? Перечислите что вы сдавали?
От чого ви всюди лізите. Ваші поради мене б вже вбили.
sky-labs• 29 ноября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Ошибаетесь.
Советовать я могу не глядя, в том числе предлагая сдать анализы, чтобы знать уровень белка, как я это сделала в самом первом сообщении этой темы.
А вот назначения делаю только по результатам анализов.
symbol• 29 ноября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
То це просто вроджене хамство?
sky-labs• 29 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Там же в стационаре они берут анализы, в т.ч. могут (должны) и на общий белок, хотя одного его недостаточно для оценки белкового обмена, ну хоть так...
Майданщица• 29 ноября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Хто вам таке сказав? Найдовше це колоноскопія, бо 3 дні готуватись до неї. Але якщо ситуація критична, то є менш приємний але швидкий засіб підготовки. Я обстеження все пройшла за 8 днів. в лікарні була 14 днів.
sky-labs• 29 ноября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Ясно, аргументов нет...
Всего хорошего!
sky-labs• 29 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Еще ни одного не убили
sky-labs• 29 ноября 2024
Ответ дляsymbol
То це просто вроджене хамство?
Агрессия от избыточного кортизола, из-за которого и кровотечение в жкт...