Зубная фея• 29 ноября 2024
У кого-то были проблемы с глазами из-за неврологии?
Один глаз переодически плохо видит и болит, светочувствителен. Окулисты осматривали и сказали что по их части проблем нет. У кого-то было что-то похожее?
Грабля• 29 ноября 2024
у мене в ті рідкісні дні коли підіймається тиск, одразу погіршується зір.
Зубная фея
• 29 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Сделайте мрт головного мозга и спите спокойно.
И что даст мрт мозга?
Акуна_Матата• 29 ноября 2024
У мен подобное. Начал дергаться левый глаз, но физически он не дергается. Как бы его сводит в сторону носа как судорога. Заплатила 1700 окулисту, проверили на всех аппаратах, по их части все нормально, выписали таблетки и капли, пол месяца пропила, стало немного легче. Потом случаем воли дошли ноги у неврологу, ну так вышло что оказалась я на капельницах, откапали меня, сейчас таблетки пью, то теперь глаз сводит не каждый день-через день, а два раза в месяц и не так сильно, а как бы Лайт версия . Так что да, связано.
Акуна_Матата• 29 ноября 2024
Ответ дляЗубная фея
И что даст мрт мозга?
Покажет в чем у вас проблема, назначат лечение и может пройдет глаз
Мой завтрак• 29 ноября 2024
У мене періодично погіршується зір,хоч зазвичай нормальний, можу читати без окулярів. А інколи все пливе і навіть людей на вулиці нормально не бачу. Цікаво, це також щось по неврології?
Омлетик• 29 ноября 2024
У сина було в початковій школі, спазм ока, точно не пам´ятаю, як правильно, ходив на якісь апарати при оптиці, пройшло. Сказали від великих навантажень розумових може бути, часто хвилювався.
ВільнаНазавжди• 29 ноября 2024
В мого батька немає чіткості зору, як задвоюється. Окулісти своє виключили, лікується у невролога, але ефект так собі. Його проблеми через вікові зміни та порушення мозкового кровообігу. Що цікаво, то зір поліпшується у відпустці, особливо на морі
ВільнаНазавжди• 29 ноября 2024
Ответ дляЗубная фея
И что даст мрт мозга?
Принаймі виключити вогнищеві зміни
Сиреневая цапля• 29 ноября 2024
У мене двоїться в очах, буває пливе в очах, зниження зору, буває іноді біль у правому оці. Праве око гірше бачить чим ліве. Є зміни на МРТ головного мозку. Є проблемка з судинами, але більше сонними артеріями. Є гіпертонія. Хоча і є міопічний астигматизм, пов´язують ці симптоми саме з неврологією.