Электричка• 29 ноября 2024

У кого есть пароочиститель, довольны?

Посоветуйте свой. Им можно мыть створки окон? Плитку? Стоит своих денег?
Відкушу все що стирчить• 29 ноября 2024
Я своїм не задоволена. У мене zepter
Він якось дуже складно збирається, короче його не рекомендую
Але, якщо не лінь збирати-розбирати, то миє все добре
Мамаша в бигудях• 29 ноября 2024
Я задоволена на 200%
Шви в ванній як після ремонту. А до - не могла нічим чорне вимити. Вікна теж мию. На кухні. В мене керхер
А вот недавно• 29 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Я задоволена на 200%
Я купила 4,5 роки. До сих пір з коробки не можу дістати)))
Вже треба дійти нарешті до нього
Саджу все зарання• 29 ноября 2024
Керхер все нравится. Больше всего паровая швабра. Окна мыть, всю тряхомудь вымывает
Мамаша в бигудях• 29 ноября 2024
Ответ дляА вот недавно
Вже треба дійти нарешті до нього
Значить вам не треба
Неновая почта• 29 ноября 2024
Я в минулому році керхер купувала. Ну таке. Я б не сказала що шось дуже добре відмиває пару разів дістала, і стоїть в шафі.
Мамаша в бигудях• 29 ноября 2024
В мене такий. Знаю є новіші моделі
Цукрові вишні• 29 ноября 2024
Як мертвому припарка
Плету корзинки• 29 ноября 2024
В мене недорогий Aquabelo. Використовую в основному на кухні. Фартух, варочна поверхня, якісь щілини, де завжди заб´ється бруд, підлога, батарея. Задоволена. Але без рук все одно не вийде
Чесно брешу• 29 ноября 2024
За три года пользовалась раза 3.
Кров з молоком• 29 ноября 2024
Керхер, купила думала буде ефект вау, а ні. Застаріле треба мити сильною хімією. А це так, коли у вас чисто. Жир з плитки, з верху шафок , витяжки взагалі реакції 0. Шви у ванній мабуть я перестаралася або затирка якась, короче затирку я геть між плитками вимила((( ремонту 15років. Стоїть півроку в коробці
Йосип_молодий• 29 ноября 2024
У мене black&decker, дуже задоволена. Мию батарею, вікна, плиту, духовку, санвузол.
Фенте Фря• 22 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Можете показати модель🙏? Будь ласка