Роздратована шкіра• Изменено 29 ноября 2024

Лише в мене губи природні?

Куди не поглянь в усіх губи наколені,кому до вподоби ця штучна краса?Це ж шкідливо,для чого так ризикувати здоров´ям?
Перша скрипка• 29 ноября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ой, да ладно. И ресницы, и губы делают. Испанцы ещё и с сиськами все
сиські то виглядають як натуральні.
Бешене сарі• 29 ноября 2024
По моим губам даже не видно, что их колонии.Но форма стала лучше
Зілля до весілля• 29 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
вам треба до психолога
ні це правда. Вони говорять дивно і ці губи якось шльопають одна об одну
Важко пояснити, але мова дивна у них
Директор Пляжу• 29 ноября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Важко пояснити, але мова дивна у них
айайай, бідні які, мучаються тепер, страдають
КонхфЭдкаТузик• 29 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
сиські то виглядають як натуральні.
Та не. Как и губы. Как и ресницы.
ЧукИГеки• 29 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Як правило в таких директорів коханки якраз губаті і з імплантами в сіськах) Але думаю там, мійнетакий.
Яка різниця ? Головне ж гроші 💰 🙂‍↕️
Чумачечая Весна• 29 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
автор, ви ще й погляньте, всі в татуюваннях, це так шкідливо для здоровʼя, а ота косметика - жак шо вона викликає, а волосся красити - то вабщє, а зуби вставні - капєц просто
И дезики выкинуть. Вонять натуральностью
Щебетушка• 29 ноября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
це тільки в Україні так, я в Польщі, тут нікого немає з накачаними губами, лише рідко українки
Інʼєкційна косметологія в них також є і дівчата з губами є, але поки що це не так масштабно як у нас. До Польщі модні тренди доходять з запізненням, в них зараз на піку популярності автозасмага, тотал блонд і нарощування вій голівуд, тому я ставлю на те, що губи прийдуть пізніше
Чумачечая Весна• 29 ноября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Я с родственником была в больнице летом. Более половины персонала с губами, ресницами. В основном, это молодые. На почте часто вижу в очереди. В магазинах. Просто в глаза бросается. Так что довольно много в целом.
Странно. Мне они вообще редко попадаются на глаза. Киев
Чумачечая Весна• 29 ноября 2024
Ответ дляАсобеннАя
мій чоловік ригати хоче від таких,про що я написала нижче)))він так і говорить,що йому гидко)
Кстати, плохой знак, когда так яро реагируют, вполне может думать диаметрически противоположно
Чумачечая Весна• 29 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
в нього є коханка
Тоже так подумала
Директор Пляжу• 29 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Тоже так подумала
так і є, це один із знаків
Директор Пляжу• 29 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Тоже так подумала
хоча якщо він бідний та страшний, то можуть бути сексуальні мріі його такі
Чумачечая Весна• 29 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
И это тоже. Если бабла на упакованную не хватает, начинают обливать грязью
Директор Пляжу• 29 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
ну ото мабуть разом з жінкою ходять як ніщеброди і ригають на чиісь губи
Пиу!Пиу!• 29 ноября 2024
Ответ дляСметчица
лучше с ниточками ходить?
Якщо людина позитивна і цікава, то на ниточках ніхто не буде акцентувати увагу
Борщик• 29 ноября 2024
У меня свои натуральные и пухлые
Борщик• 29 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
где вы их находите? видимые наколотые губы видела месяца три назад
А я живу в таким месте , где почти у каждой наколотые
Дева Мария• 29 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Я не можу дивитись на оті риб´ячі губи, чи качкодзьоби. в мене страх, чи жах, рвотная брезгливость. Я не можу передати цю емоцію. Але нічого не маю против контурної пластики. Воно хоч не так страшно виглядає, як оті губи. Спілкуюсь з потоком людей. От коли така губаста до мене говорить, то ця пухлина на губах їй заважає. Шепелявить, губу підняти не може. Її важко зрозуміти, що це калечне хоче.
Ни разу не видела таких людей . У вас какая навязчивость и бурная фантазия
дякую аж підскакую• 29 ноября 2024
Ответ дляВилосипедниця
Наприклад, підвищує настрій і жінці і оточуючим.
Ага) без улыбки на некоторые свистнули и не взглянуть)
LediBlac• 29 ноября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ні, нас двоє залишилось
Ещё я и мой муж😉
Тихомандражная• 29 ноября 2024
Надо бы опрос вставить было.
Майданщица• 29 ноября 2024
І в мене свої, ще брови свої )
ОхиИВздохи• 29 ноября 2024
Ответ дляАсобеннАя
в мене теж свої.скоро всі ті наколоті губи-свистки почнуть гнити і відвалюватись. я вже бачу як у нас на роботі ходять з буграми на губах,перекошені,асиметричні..все було добре 3-4 роки,а зараз піз..ц.все до пори до часу
О, да... На днях Марія Тиха таролог попалась в ютубі. В не вже і рот перекосило, коли розмовляє, і нижня губа ніби репнула посередині. Жах!!!
Миззери• 29 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Не лучше, это выглядит ужасно.
Согласна с вами , у моей матери были тонкие , она была очень красивей женщиной в молодости , вообще ее это не портило
Видела увеличенные тонкие , выглядит странно , все еще тонкие но странно оттопыренные
Миззери• 29 ноября 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Да. У меня ниточки, не фонтан, конечно, но мне пофиг, рисковать здоровьем и что-то в себя вкачивать не буду. Это уже не говоря о том, что наколотые ниточки это неимоверная ржака, сквозь слезы, правда.
Тонкие губы могут отлично гармонировать с другими чертами лица
Почему-то делают вечно акцент на пухлых губах не обращая внимания на остальные черты лица а это же важно в целом и гораздо больше чем пухлые губы
Мій не такий• 29 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ви так настирливо наполягаєте, яке у вас щастя, що ми віримо
Мені пофіг, коліть хоч в очі 😂
Зяблик протестант• 29 ноября 2024
Я також без накачаних губ, пудрових брів і з натуральним великим бюстом. Перероблювати себе не хочу, можливо було б добре зменшити об´єм грудей, але поки так все влаштовує.
Кофе в лобби• 29 ноября 2024
Які губи?
Полові?
Маю натхнення• 29 ноября 2024
Я с вами, без наколотых губ, без татуажа, без груди) И уже не пойду на это, думаю.