ПоЗиТиВнАя• 29 ноября 2024
Фарбування волосся
Всім добрий день
Маю своє натуральне волосся русого тону. І фарбувалася завжди в русий але він вже на другий тиждень виходить в рижину. Два місяці тому ще біозавивку зробила і ще посвітлішала, зараз взагалі волосся руде.
Звісно буду радитися з майстром що мені робити, але...
Побачила вчора в тік-тоці майстер клас по кольоровії бані для волосся що втрачає колір. Там треба змішати синій та червоний пігмент та окисник і нібито волосся набуває природного кольору без рижини.
Скажіть будьласка, хтось таке робив?
Я не знаю що мені завтра просити майстра. Хочу пофарбуватися звісно в русий. Але, якщо він знов вимиється в рудий, то може заздалегідь вже в рудий пофарбуватися?
Скажіть будьласка, хтось таке робив?
ДА да да• 29 ноября 2024
При смешивании синего цвета с красным всегда получается фиолетовый цвет - он нейтрализует рыжину - вам нужно покрасить волосы в желаемы том и купить фиолетовый шампунь бальзам кондиционер и маски
ПоЗиТиВнАя
• 29 ноября 2024
Ответ дляДА да да
Ага. Зрозуміла. Дякую