Девочки, шейно-грудной остеохондроз и головная боль давящая, миф или реальность?
Ответ дляMarmu
Ой, для мене реальність дуже нагальна. Особливо ввосени, коли організм ще до холоду не призвичаївся. Ходжу на голки, тільки це допомагає. Мені навіть таблетки нне допомагають, якщо голова болить через спину
У мене і голова болить, і ребро болить, і лопатка, і ключиця, особливо як повертаюсь на праву сторону, бо біль у мене зліва, і ця головна біль вже дістала
Ответ дляМама двох донечок
Пробуйте масажі-голки, якийсь може остеопат. Мені допомагає, але дістали ці безкінечні походи. Робіть обов´язково зарядку, спорт якийсь
PodolyankaUA• 29 ноября 2024
Ответ дляМама двох донечок
Якщо є остеохондроз шийного і грудного відділів хребта з протрузіями, грижами, остеофітами. В цьому випадку може виникати вертеброгенна цервікоторакалгія.
У мене є вертеброгенна цервікоторакалгія, яка проявляється болем у шиї, онімінням лівої руки постійне, німіють руки вночі, голова в ліву сторону майже не повертається. Але у мене проблема у всіх відділах хебта. Біль і скутість у хребті, м´язово-тонічний синдром. Але ще і запаморочення виникають, при повертанні голови порушення рівноваги, і інші симптоми.
При остеохондрозі головний біль виникає.
bespe4na_mavpa• 29 ноября 2024
Ответ дляMarmu
Это уже не первая и не вторая тема этой дамы, в каждой ей советуют остеопата, и она дальше пишет. Чукча не читатель, чукча писатель
Ответ дляbespe4na_mavpa
хахаха) ну не знаю, так її болить, значить. мене як болить - я біжу бігом. Коли мій основний лікар не може прийняти - то у мене ще 3 додаткових є
bespe4na_mavpa• 29 ноября 2024
Ответ дляcoch100
Ну есть же женщина с хроническим инсультом, почему бы и с остеохондрозом не жить на советчице)
Тут ещё появилась с онкофобией пару дней назад. С лимфоузлами тоже есть. Можно просто в темы не заходить. Было бы прекрасно, если б все писали без анонимно, забанил и не видно