Говорю-балакаю• 29 ноября 2024
Плявивідник хлор/ білизна
Вітаю!
Порадьте, будь ласка, що можна зробити із стрейчевою сорочкою. Прала плаття і з червоного плаття випадково хлюпнула вода до сорочки. Місцями змінився колір. Вже застосувала відбілююче мило, кисневий порошок. Нічого не змінилося. Я у відчаї, що можна ще зробити ?
Говорю-балакаю
• 29 ноября 2024
Залишається тільки хлором , але боюсь , щоб роз´їло тканину і щоб потім не було дірок
Говорю-балакаю
• 29 ноября 2024
Ответ дляИщу-брожу
Пробуйте в кисневий плямовивідник на ніч замочити .
Малому вранці виступати, але зараз спробую хоча б ще на 1 годину -2
Джонсонюк• 29 ноября 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
сорочка из какой ткани? хлопок? белая?
Говорю-балакаю
• 30 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
сорочка из какой ткани? хлопок? белая?
Біла стрейч