ПлевалаНаВсе• 29 ноября 2024

Как борьба с загнанной в угол крысой.

Мужчины, которые не хотят ехать в ТЦК и СП, угрожают местью, узнали журналисты.
Мобилизация в Украине продолжается, и сотрудник одного из территориальных центров комплектования и соцподдержки ярко высказался о своей работе.
Изданию The Telegraph удалось пообщаться с Артемом, который работает в ТЦК и ищет призывников в своем радном городе, расположенном на востоке украинского государства.
По словам собеседника, утром его команда после короткого инструктажа решает, где искать молодых людей, которые подпадают под мобилизацию. Артем отметил, что некоторых ТЦКшников отправляют в рестораны, в кафе и даже в ночные клубы.
Сотрудник ТЦК рассказал подробности насчет своей работы. В частности, описал, как мужчины сопротивляются отправке в центры комплектования:
"Иногда это похоже на борьбу с загнанной в угол крысой… Они продолжают бороться, даже находясь в машине. Те, кто сопротивляется, всегда угрожают отомстить нашим ребятам или их семьям".

Как вам такое?
Prervana• 29 ноября 2024
Из них без сомнения получатся прекрасные мотивированные бойцы, которым можно дать в руки оружие и которые помогут в беде побратимам
_потужная_• 29 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Конечно. И если он выживет, то от всего сердца сделает семье тцкашника подарок в виде гранаты. Да уж, дошли до ручки.
Argesha• 29 ноября 2024
Фу, мразь яка.
Щоб його в кут загнали і мундохали там як собаку ябуняву.
МаМарго• 29 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Показували хлопця, який тису перепливав на передовій.
Вже більше року служить. Каже все ок і жаліє, що тікав
Anet337• 29 ноября 2024
Да это очередное дно вільної, сравнивать своих граждан с крысами(((( когда сами твари повторили свои семьи, а здесь просто деньги зарабатывают...
_потужная_• 29 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
А вы думали, что нам что-то другое могут показать?
автор ПлевалаНаВсе • 29 ноября 2024
Артему 28 років, у нього є дружина та дитина. Свою роботу в ТЦК він приховує і від сім´ї, і від друзів, тому що в суспільстві зображують офіцерів ТЦК як ’жорстоких та безжальних викрадачів’, які готові йти на крайні заходи.’Раніше ми дозволяли людям йти додому та збирати речі, але останнім часом вони не повертаються добровільно. Вони ховаються і не повертаються. Іноді нам доводиться навіть забирати у них телефони залежно від ситуації’, — сказав співробітник ТЦК. Артем працює у ТЦК вже півтора року і каже, що погодився на цю роботу, щоб ’бути частиною системи’. За його словами, на початку він відчував співчуття до тих, кого доводилося мобілізувати проти їхньої волі, але тепер навчився контролювати свої емоції. ’Тепер для мене це просто робота. У мене завжди є аргумент: або вони, або я. Я вважаю, що краще працювати на TЦК, ніж ховатись від нього’, — підсумував співрозмовник The Telegraph.
Prervana• 29 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
На передовой еще и не то скажешь😆
МаМарго• 29 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Другий приклад з мого міста херой.
В перший місяць війни пішов в тро взяв автомат і бігав з ним по місту боровся з диверсантам(насправді лякав люлей.)
Потім поїхав на схід і через пару днів дезертирував.
zajka12• 29 ноября 2024
Цікаво а вони в результаті мстять сім´ям? Типу з бойових кіллера наймають чи як? Якось недавно уривок фільму якогось попався про війну. Хлопчина приніс повістку і вручив дружині, вона так зневажливо на нього дивиться і питає ’ як тебе звать?’ Він ’ а нашо вам?’ ’Запам´ять тебе хочу’
_Юта_• 29 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Та вы шо, прямо честно показали настоящего живого мужчину, который такое рассказал?
А как он Тису переплывал, тоже показали?
_потужная_• 29 ноября 2024
Ответ для_Юта_
Даже труселя рядом на веревке сохли, в которых переплывал
_Юта_• 29 ноября 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Ну да, выбор между заключенным или надзирателем в концлагере такой себе... Но все же не каждый согласится быть надзирателем
Хочется верить
Vita_Nikita• 29 ноября 2024
Автор,тут было достаточно ’ У мене завжди є аргумент: або вони, або я.’
Своя шкура дороже,поэтому они лютуют по-черному
_Юта_• 29 ноября 2024
Ответ для_потужная_
Тогда верняк, можно не сомневаться!
МаМарго• 29 ноября 2024
Ответ для_Юта_
Удалено администрацией...
Olvia1987• 29 ноября 2024
😡 «Як із загнаними в кут щурами»: друга частина інтерв´ю співробітника ТЦК для The Telegraph

▪️Після короткого інструктажу команда вирішує, куди йти: декого відправляють у кафе, ресторани, навіть нічні клуби — всюди, де можуть зустрітися чоловіки 25+.
▪️У різних містах країни є райони, де групи ТЦК працюють майже постійно — переважно транспортні вузли, але іноді ми залишаємо ці місця, щоб люди не звикли їх уникати.
▪️Іноді залежно від ситуації нам доводиться конфіскувати телефони тих, кого забрали у військкомат.
▪️Чоловік заявив виданню, що навіть його рідні і друзі не знають, що він працює в ТЦК. Каже, що пішов на цю роботу, бо йому подобається «бути частиною системи».
▪️Багато українців вже майже 3 роки ухиляються від виконання вимоги, сподіваючись, що їх не заберуть. А коли їх забирають, вони продовжують битися навіть у машині.
▪️За словами співробітника ТЦК, коли він тільки почав працювати в ТЦК, він не зупиняв чоловіків, які здавалися «очевидно слабкими людьми», але зараз він це робить. «Майже завжди адреналін говорить сам за себе».Ті, хто чинить опір, завжди погрожують помститися нашим хлопцям або їхнім сім´ям. Але я вже звик контролювати свої емоції і не відчуває жалю до них. У мене завжди є аргумент: або вони, або я. Я вважаю, що краще працювати на ТЦК, ніж ховатися від них, — заявив співробітник ТЦК.

Это ещё не всё.Вот более подробно.
annu-b519• 29 ноября 2024
А они как хотели? Что бы мужчины молча шли на убой?
_Юта_• 29 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
Ого как вы на людей бросаетесь!
Тоже проходите кастинг в тцк?
navariya• 29 ноября 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
За 50 000 в міс. І рідну матір можуть продати...
МаМарго• 29 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
В 19 році треба було думати, а зараз згідно конституції вони мають мобілізуватись.
Шкода, що і людям, які не вірили в цю зелену соплю підписали смертний вирок
annu-b519• 29 ноября 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Самое страшное, что они уже даже не скрывают, что просто охотятся на гражданских...
Soon_moon• 29 ноября 2024
Основна фраза...’Або я ,або він’
Все...ось основна його мотивація
annu-b519• 29 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
Нельзя обливать тем из чего оно состоит)

А вы боитесь за своего тцкашника, что прилетит вам за его зверства?
Павела• 29 ноября 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Артем просто гарно примазав, щоб попасти в тцк) гвинтик в системі)
МаМарго• 29 ноября 2024
Ответ дляannu-b519

В мене немає нікого в тцк.
Я хочу щоб в цій країні люди нарешті почали відповідати за свій вибір.
Павела• 29 ноября 2024
Ответ дляzajka12
Якщо дивитись загальну картину, то ловлять нормальних людей, серед яких далеко не кожен, швидше виняток, піде на помсту простих цивільних людей. Чого не скажеш про псів тцкашників. Вони і без потреби у помсті своїх громадян виловлюють, погрожують, б´ють і т.д. Хай цей Артем і йому подібні не роблять з себе біле з овечок, з інтерв´ю і так все зрозуміло, а в реалі погрози йдуть саме від тцк, це вони пресують і погрожують дружинам і дітям потенційних мобілізованих. Тому підлості від них варто очікувати, а не від бідних виловлених мужиків.
annu-b519• 29 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
В мене немає нікого в тцк.
А если люди это не выбирали? И да, почему тцк Овном, а обычный гражданский сразу бубочка?
МаМарго• 29 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Якби всі хто обрав зелень пішли на війну, то вже б давно її виграли.
Ті хто не голосував за нього більшість ще 22 році пішла на війну.
В моєму оточені не один фанат зелені не воює.
Тцк ні за ким би не бігало, якби всі самі прийшли в порядку передбаченим законом.
еліт• 29 ноября 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Ключове слово або вони або я так він ухилянь значить