Парова машина• 30 ноября 2024

У кого дрес код як часто змінюєте одяг?

У кого робота, де дрес код костюми, офіційний стиль. Як часто змінюєте костюми? Скільки днів підряд можна носити один і той же костюм? І як часто прати? Думала тиждень один костюм і в стірку, наступний інший костюм і в стірку. Але читаю, що піджаки не можна так часто прати
АгатаХристя• 30 ноября 2024
Тиждень носити одне Ц те ж саме?
В мене дрес код, максимум два дні ходжу, потім змінюю
В моїй хаті моя правда• 30 ноября 2024
Я это дико извиняюсь, но носить 2 дня подряд одно и то же дурной тон.
Неделю вы собрались, может конечно это просто униформа.
Агент Пинкертона• 30 ноября 2024
Кожного дня різне, чередую
автор Парова машина • 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Чому дурний тон? Що в цьому такого?
Агент Пинкертона• 30 ноября 2024
Чому строго костюм? Можна мати два костюми та до них додаткові брюки або навпаки піджак і т.д. Ось в назбираєте п´ять варіантів.
Вся в кредитах• 30 ноября 2024
А який у вас костюм? Якщо такий що під піджак блузка то можна і тиждень тільки блузки міняти щодня
автор Парова машина • 30 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
Тиждень носити одне Ц те ж саме?
Два дні і в стірку? Чи потім його надягаєте не стіране?
Агент Пинкертона• 30 ноября 2024
Ответ дляПарова машина
Чому дурний тон? Що в цьому такого?
Тому що складається враження не свіжого одягу. До того комірець, лікті піджака, який носили п´ять днів поспіль виглядають не айс. І швидше зношуються.
Херсон це Україна• 30 ноября 2024
Ответ дляПарова машина
Чому дурний тон? Що в цьому такого?
У вас звичайний одяг чи форма?
Херсон це Україна• 30 ноября 2024
Ответ дляПарова машина
Один день, по ім ще можна його декілька разів одягати. Костюми не перуть,а здають в чистку
Агент Пинкертона• 30 ноября 2024
Ответ дляПарова машина
Ну чому в прання. Просто надягаєте інше. Костюми прати по мірі забруднення. Чим більше у вас варіантів одягу, тим рідше прати.
Агент Пинкертона• 30 ноября 2024
Хто поставив мені ржачний смайл. Ви мабуть ніколи не працювали в офісі в костюмах. Я знаю, про що я пишу.
Мальдивирую• 30 ноября 2024
Ответ дляПарова машина
А кто костюм стирает,только химчистка.Купите несколько и меняйте ,так чтобы не один и тот же два дня подряд
Агент Пинкертона• 30 ноября 2024
Не білу блузку можна вдягнути два рази. Але не два дні підряд.
Ваш самий мінімум: два костюми та п´ять блузок різних кольорів. Костюми чередуєте кожен день, блузки теж.
Одні думки• 30 ноября 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Якщо у автора зарплатня невелика, то яка може бути хімчистка? Один костюм до 1000 грн.
Сусідка зверху• 30 ноября 2024
Не ходжу 2 одні підряд в одному і тому ж. В мене 15 піджаків, більшість з них висить на роботі. Не перу, здаю в хімчистку
Агент Пинкертона• 30 ноября 2024
Ответ дляМальдивирую
Підтримую. Прати піджак в машинці дуже не бажано.
Сусідка зверху• 30 ноября 2024
Ответ дляОдні думки
Зп невелика і дрескод? Таке буває?
Агент Пинкертона• 30 ноября 2024
Ответ дляОдні думки
Що там тоді за робота така, що вимагають дорогий дрес код, а платять копійки
Леплю из пластилина• 30 ноября 2024
Работала в организации там девочки сдавали после суток на стирку, пиджаки летом чаще,
Агент Пинкертона• 30 ноября 2024
Ответ дляОдні думки
Один нормальний піджак це від 1200
Одні думки• 30 ноября 2024
Ответ дляСусідка зверху
Зп невелика і дрескод? Таке буває?
По-різному буває.
Сусідка зверху• 30 ноября 2024
Ответ дляОдні думки
По-різному буває.
Там уніформа тоді
Агент Пинкертона• 30 ноября 2024
Ответ дляОдні думки
По-різному буває.
Невелика зп ближче до уніформи, яку видають, а не до дрес коду.
Автор! В якій сфері ви працюєте? Ми би надали більш конкретні поради
Одні думки• 30 ноября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
В мені цікаво, від якої зарплати мають вимагати дрес код. Бо коли працюєш секретарем в якійсь компанії , то там тис 35-40 максимум
Ms. Доброта• 30 ноября 2024
Купити костюм трійка і купу блузок ну і змінюйте блузки буде вам різноманітність.
Щодо вимог до дрескоду то це звичайно добре але не тоді коли вся зарплату іде на той дрескоду.
Ну і уніформа дуже полегшує вибір дрескоду.
Сусідка зверху• 30 ноября 2024
Ответ дляОдні думки
Секретар прям в костюмі має бути? Спідниця, боюки і блузка, сукня цілком нормально.
Мания-Величия• 30 ноября 2024
Дресс-коди то мабуть там, де зарплатня від 100 тис і вище?
Мальдивирую• 30 ноября 2024
Ответ дляОдні думки
Покажите костюм двойку за 1000 грн
Если зарплата маленькая,то один дежурный пиджак на спинке стула,а брюки и рубашки менять
автор Парова машина • 30 ноября 2024
Ответ дляХерсон це Україна
У вас звичайний одяг чи форма?
Брюки і піджак, звичайний