Новорічна пальма• 30 ноября 2024
Чи варто дарувати подарунки колегам на роботі?
не в форматі теємного санти, а просто як знак уваги.
Масяня Я• 30 ноября 2024
Це називається випендритися серед колективу, коли є загальний подарунок.
Крім випадків близької дружби.
Ms. Похвала• 30 ноября 2024
В нашому колективі не прийнято дарувати подарунки, зібралися всі разом і пішли на корпоратив.
П´яна вишня• 30 ноября 2024
Ответ дляМасяня Я
Крім випадків близької дружби.
Або ’заслужити увагу’
П´яна вишня• 30 ноября 2024
И тоже не понимаю, зачем мне что-то от какой-то случайной Мани, которая по стечению обстоятельств работает за соседним столом
Не гавкаю- но охраняю• 30 ноября 2024
Якщо хочеться, то можна) Чому б ні. Якщо колектив невеликий і відносини теплі, то зробіть.
Ласунка• 30 ноября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Якщо ви завідуюча чи деректор, то так.
Це обов´язок керівника дарувати просто так подарунок? А на яку суму не підкажете, бо я керівник, почну дарувати
Не гавкаю- но охраняю• 30 ноября 2024
Ответ дляЛасунка
Так, це обов´язок керівника! На суму інімім 1000$.
Вступлюсь за пролетаріат вашого офісу .
П´яна вишня• 30 ноября 2024
Ответ дляЛасунка
Ну вообще лучше премией. Но если на премии бюджета нет, то и ’милые подарочки’ + сладкие подарки на детей+ корпоратив уж так и быть сойдут.
мистерЛяпсус• 30 ноября 2024
Ответ дляЛасунка
Вам жалко кулька конфет для ваших сотрудников?
ТаЕщеОптимистка• 30 ноября 2024
Я дарю своим коллегам. Но у нас хорошие многолетние отношения.
Кому-то шоколадку, кому-то мини бутылочку алкоголя, кому-то фигурку шоколадного зайца и т.д. Это радует. Взрослые редко получают подарки просто так, не выставляя поляну, например. Иногда мне тоже прилетают такие сюрпризы. Улыбнулись, съели и каждый живет свою жизнь.
Тракторні війська• 30 ноября 2024
Якщо ви керівник, то можна. Пляшка шампанського й ананас, наприклад