Прикуси Язика• 30 ноября 2024

Нові налоги і мінімальна зарплата

Нам не тільки заморозили підвищення мінімальної заробітної плати до 2027 року, а ще тепер з новими податками вона зменшується з 6500 грн до 6100 грн. І так з такою зарплатою виживаєш як можеш, а вони ще її зменшують. Вони хочу щоб ми пухли з голоду?
Ворожу на каві• 30 ноября 2024
Ответ дляЧемна панночка
Наголосували? Веселіться! Сподіваюсь, тим 73% зараз весело, бо мені щось не дуже...
Не злорадствуйте! В любом вопросе нужно единство и поддержка
Ворожу на каві• 30 ноября 2024
Ответ дляО_Юми
Це офіс простих рішень. Щоб корова менше їла в більше давала молока, її треба менше кормити і більше доїти. От такі професіонали у нас при владі.
Шикарный пример! ржу.. тихо и вздыхая
Несу пургу• 30 ноября 2024
Ответ дляО_Юми
Пояснюю: розмінування Чонгару, закриття ракетних програм це дії нинішньої влади. ’Просто перестати стріляти’ у зеленого не вийшло
Бесполезно этой притрушенной что-то объяснять,она сказочная на всю голову
Силиконочка• 30 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так і мені розповідати не потрібно, як також знаю і пам´ятаю як все відбувалося. Далеко не так все однобоко і погано.
А це не у Китаї був закон про одну дитину, жінок витягували вночі з ліжка, щоб зробити аборт, на великому терміні,( бо було добре видно живіт), якщо одна дитина в родині вже була?
На Європу надивилась, уже аж нудить, вже це треба Китай?:) загугліть їх рівень самогубств, і життя дітей у садочках майже з народження. І філософія життя така, що люди це роботи для роботи.
Я про економіку.До чого тут аборти?
Я ж ясно написала,треба брати лише позитивний досвід,а не негативний,все корисне,і використовувати в себе
Не тільки китайський,досвід.Будь який-США,Європа,Китай,Японія,Корея,СРСР,Вьетнам,будь який.
А у нас макарошки• 30 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
А тепер поясніть як ваше наголосували пов´язано з тим що рф напала і трощить Україну?
Багато рішень влади я вважаю обʼєктивними в умовах, що склалися. Але попри те, що в країні війна, тут живуть люди, виконують свої обовʼязки і за це мають отримувати таку зарплатню, за яку можна нормально прожити, не голодуючи.
І з цієї ситуації є вихід, але його не шукають. Наприклад, навіщо роздавати по тисячі усім, кому треба і не треба, якщо ці кошти потрібні на те, щоб підвищити нарешті зарплати людям.
Якщо що, я не на мінімалці, мене це не стосується, та я за справедливість. Давно важко прожити на 6 тис одному, а якщо у людини діти? А якщо це чоловік і його дружина в декреті? Так не має бути. Потрібні рішення вже зараз, не зважаючи на війну.
Чемна панночка• 30 ноября 2024
Ответ дляСмячиком
Вы знаете, если бы народ реально на что-то влиял, то выборов бы не было. Выдохните и спите спокойно.
Ось якраз вибори і створені для того, щоб народ міг на щось впливати! Ваша думка дуже дивна. Я рада, що ви можете спати спокійно! Я після 24.02.2022 не можу.
Каляка маляка• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Так. Роботи хватає. Робітників ні
Щомісяця ніхто не змінює
Ну і що це за нп і яка зарплата?
Безсовісна кума• 30 ноября 2024
Ответ дляЧемна панночка
Будь яка війна - це провал дипломатії.
Це якщо не чіпати питання того що країна була не готова, в першу дні здані території, атомна, і зараз він здає наші землі далі.
От наприклад розікрали 50 млрд. на бракованих снарядах. Чи це теж продажі русні, а зевлада пухнаста?
Ви в курсі що в цих снарядах замість спеціального чавуна, що при вубуху утворює осколки, які мали б вдавати русню, зевлада вирок стала звичайний? А він просто перетворюється в пил. Ніякої вражаючої сили. З трьох цих снарядів два впали не розірвавшись, а третій вибухнув у стволі ( тобто потенційно вбив наших хлопців).
І в цьому винна не русня, а клоун і його клоунська влада. І, да, раптом когось почнете приплітати, то виготовляються вони в Україні зараз.
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляМалинка
Драсті, то святе , на святе не зазіхати
Да я так и поняла)
ЭмчЭндЭм• 30 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
Я про економіку.До чого тут аборти?
Треба, згодна.
Але брати досвід так частково, філігранно - це мабуть утопія. Є багато факторів- серед іншого, особливості менталітету.
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
Мне интересно, банкам с 25 до 50 % подняли, они тоже на свои услуги же поднимут цены?
За каждую точку АЗС тоже сделали таксу, соответственно бензин?
Естественно, но народ об этом упорно не хочет думать
Мальчижка• 30 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Сочувствую. Разве ещё есть такие маленькие зарплаты? Я думала,сейчас минималка 8000 тыс.
Так на руки за минусом 18% НДФЛ и 5% Всб как раз 6160 получается.
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляКаляка маляка
Ну і що це за нп і яка зарплата?
В моєму кварталі, наприклад
Продавець зоомагазину -1000 гривень день. В тій же будівлі - оператор нова пошта - 20 тис
В нас, поряд підприємство, яке займається продажем добрив. Менеджер з продажу -30 тис, комірник -25 тис. Касири, курʼєри, водії всюди обʼяви, зарплатня не мінімалка
Няня в приватний садок 16 тис це до 14 годин. Це я беру саме просте, без відповідних освіт
До Києва є маршрутки і електрички, кому нічого прям не підійшло
Клінінг я вже писала, 1000 за 3 години. Що я плачу, що сусіди. Середня ціна по місту
Танцепесенная• 30 ноября 2024
Ответ дляЧемна панночка
Вы явку тех выборов видели? Почему основная масса не пришла и не проголосовала за другого кандидата? Похер было?
Вот и расхлебуют все кому похер.
Дрібка щастя• 30 ноября 2024
Ответ дляЧемна панночка
Хватит тягать эти 73%. ’Итоговая явка избирателей на выборах в Украине в 2019 году составила 61,37 %’. То есть по факту от общего количества населения там далеко не 73%.
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Удалено администрацией...
МУСЯкомарова• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Удалено администрацией...
У вас какая-то травма детства с дупами? Везде жопы-дупы)) Или вы просто оттуда вещаете?)
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Взагалі то я про оплату праці по ставкам . Що цю суму зменшити не можуть
Все можна,в нас медсестер перевели на 0.7 і дівчата стали звільнялися,закрили відділення.
Дама_из_рекламы• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Таке мало де є. Бо чи повна ставка чи 50 та більше : податкове навантаження однакове
Каляка маляка• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
В моєму кварталі, наприклад
Ви не відповіли, що за населений пункт?
Гірчинка• 30 ноября 2024
Ви ж раділи «тисячі Зеленського».
Чому тепер не радієте таким «чудовим змінам»?
Чи думали, що по тисячі видадуть просто так? 🤯
Вишиванка• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
В моєму кварталі, наприклад
Киев прошлый год, 18 смен баристы по 14 часов на работе, 12500 зп. Писать можно что углдна
tarveldy• 30 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Повністю розділяю вашу думку. І чесно кажучи прив´язка до мін зп мене нормально так вибішує. Я бачу не бажання людей змінюватись, мала досвід роботи в компанії в якій дуже серйозні фін проблеми, при чому вони вирішуються змінами підходу до проблеми, бо є всі ресурси для ефективної і прибуткової роботи, але спротив робітників шалений, дійшло до саботажу замовлення (((
Але зміни не минучі , і цьому я дуже рада
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
В моєму кварталі, наприклад
Ух ты, а что это за горд в области, где за выше чем в Киеве?
Цідило правди• 30 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Так мінімальна, працюю в сан станції
Сочувствую но не от всего сердца. Учится наверное не пробовали.
Хотите получать учитесь что то делать и желательно самостоятельно а не как наемный работник тогда зарплата будет зависеть только от вас самой.
Бесбардак• 30 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Так мінімальна, працюю в сан станції
Так вже санстанцій нема)
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Ірпінь. Ласкаво просимо
Продаю витрішки• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
В моєму кварталі, наприклад
нормальные зп
Марс атакует• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
У вас мінімальна з/п ? Ким ви працюєте ?
Тисячі людей в Україні мають мінімальну. В маленьких містах без вибору
аромат Жука• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Тоді подумайте щось, щоб змінити роботу. Ми платимо прибиральниці 1000 гривень за три години, манікюр -700 за годину, репетитор -400 і так далі. Навіть у таксиста не мінімалка і у курʼєра
Классный совет. У нас теперь математику ’читает’ трудовик по гдз, а математичка теперь фоп, проводит частные групповые уроки . В месяц 3500 с человека , в группе 5-6 человек. Образование для избранных. И школу сменить нельзя . Лицей всего один