Прикуси Язика• 30 ноября 2024

Нові налоги і мінімальна зарплата

Нам не тільки заморозили підвищення мінімальної заробітної плати до 2027 року, а ще тепер з новими податками вона зменшується з 6500 грн до 6100 грн. І так з такою зарплатою виживаєш як можеш, а вони ще її зменшують. Вони хочу щоб ми пухли з голоду?
аромат Жука• 30 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
Якщо дасте відповідь на моє питання, я відповім на ваше
А ты купи слона
#Пойду_кгадалке• 30 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
8 то грязна без податків
Може брудна?
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляМарс атакует
Тисячі людей в Україні мають мінімальну. В маленьких містах без вибору
Є завжди вибір - вас не привʼязали в тому місті. В нас тисячі ВПО. Не на мінімальну живуть
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Ірпінь. Ласкаво просимо
Как прелэстно)))

Вот только почему большинство жителей ездит в Киев на более низкие ЗП, не знаете?
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляаромат Жука
Классный совет. У нас теперь математику ’читает’ трудовик по гдз, а математичка теперь фоп, проводит частные групповые уроки . В месяц 3500 с человека , в группе 5-6 человек. Образование для избранных. И школу сменить нельзя . Лицей всего один
Давайте реально дивитись на речі, шкільна освіта ( безкоштовна) ніяка
Без репетиторів - то аби було. Для галочки. В перший рік війни діти вчились на сімейному, нічого не втратили
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
нормальные зп
Только проблема в том, что они только на бумаге. Ну или продавец в зоо это и приёмщик и грузчик, на НП да, есть такие ЗП с переработками, т.е. 6/1 по 10-12 часов. Менеджер по продажам 30 с %, кладовщик может 25, но там же обязанностей вагон и это только для мужчины.
Марс атакует• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Це ви розкажіть, наприклад, моїй тітці, хай в 58 років покидає будинок і їде до Києва за зарплатою. Зніме квартиру, може хрен ту роботу і знайде в києві... я живу в обласному центрі. В нас 14 тис це вже гарна зарплата. Щей йди знайди її, якщо тобі за 40
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Как прелэстно)))

Щоб сидіти і нічого не робити. Як кажуть, протерти штани
Бо на тій роботі, що я описала реальні вакансії, так не вийде
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Жінки працюють, особливо зараз
Чемна панночка• 30 ноября 2024
Ответ дляДрібка щастя
Хватит тягать эти 73%. ’Итоговая явка избирателей на выборах в Украине в 2019 году составила 61,37 %’. То есть по факту от общего количества населения там далеко не 73%.
Вам правда й досі очі коле? Але це добре, що розумієте хоч зараз абсурдність того вибору! Так, саме 73% від тих, хто проголосував. Саме так і проходять вибори. Ніде, крім рашки, 100% явки не буває.
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляМарс атакует
Не треба квартиру. Можна зняти кімнату, якщо вона одна
Знайде роботу. Якщо захоче
как тебе такое илон маск• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
У вас мінімальна з/п ? Ким ви працюєте ?
И у меня минималка. Работаю лаборантом в мед.колледже.
Живу с двух других неофициальных работ.
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Т.е. у вас на этих вакансиях работают, а в Киеве, точно на такой же работе штаны протирают?)

Реальные, но с поправками о которых я написала, а няня вообще нереальная, хотя может там мега требования по типу образования, методик и языков, то да.
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Жінки працюють, особливо зараз
Пособником? Что они делают? Управляют роклой и ездят на каре? Потому как просто за ’бумажки’ столько не платят подсобнику.
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница

На таку саму роботу в Київ ніхто не їздить, в цьому не має потреби
Їдуть або в держ установи чаї ганяти, або в компанії, де платять 30+
Не має змісту їздити тим, хто може працювати за те саме в нас
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Погугліть обовʼязки комірника і оператора складу. Це велика різниця
Комірники працюють з документами
Джонсонюк• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
В моєму кварталі, наприклад
Продавець зоомагазину -1000 гривень день. В тій же будівлі - оператор нова пошта - 20 тис
В нас, поряд підприємство, яке займається продажем добрив. Менеджер з продажу -30 тис, комірник -25 тис. Касири, курʼєри, водії всюди обʼяви, зарплатня не мінімалка
Няня в приватний садок 16 тис це до 14 годин. Це я беру саме просте, без відповідних освіт
До Києва є маршрутки і електрички, кому нічого прям не підійшло
Клінінг я вже писала, 1000 за 3 години. Що я плачу, що сусіди. Середня ціна по місту
Няня в частный сад это до 14 часов или 14 часов рабочий день?
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
До 14 годин дня.
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Ну как не ездят, если ездят? Очень много бариста, нянь, работников маркеров и НП ездят именно из области, так там работы нет или ЗП ниже. Я живу на окраине и вижу какие маршрутки и электрички едут из вишнёвого, бучи и ирпеня.
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Комірники працюють з документами
У меня муж с начала войны до недавнего времени работал прдсобником на производствах и складах, я отлично знаю их обязанности, а с документами работают приёмщики.
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
В нас, комірники працюють з накладними і видатковими, вони матеріально відповідальні. Проводять інвентаризації.і це жінки. В нас своє виробництво будівельних матеріалів
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Как называется?
Кіма кепка• 30 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
Рух у системі, реформування не може проходити безболісно і швидко, от не може, бо змінам опираються всі от всі
На даний момент я медициною задоволена набагато більше ніж це було у 14- 19 році, також зміни у освіті .
Але ж це те що мене особисто стосується, наша проблема судова система, митниця , а це мільярди мільярдів ((( знов ми бачимо спротив у війську , ну тут заслуга наших військових і старих пузатих генералів з сссром на підкорці яких все влаштовує
Чудесно,что вы одна рада и всем довольна, а остальные не рады, не довольны, многие и не живы, многие перебиваются на мизерные деньги.
Айпишница• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Получается они просто сидят за компом и ведут учёт в программе?
Покорительная• 30 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
8 то грязна без податків
Що говорить ваш керівник, чи планує підвищувати? Індексацію до речі повернули. Вам доплачують індексацію?
Коржик• 30 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Сочувствую. Разве ещё есть такие маленькие зарплаты? Я думала,сейчас минималка 8000 тыс.
До вычета налогов 8 тыс
Покорительная• 30 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
8 то грязна без податків
Если вам повісили зарплату в апреле 2024, то декабре уже должны доплачивать грязными 209,50 грн
https://buh.ligazakon.net/kalkulyator-indeksatsii-...
Пожмаковна• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Крім ПТУ не має де працювати ?
В вузах зарплата 9-12к
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Как называется?
Будова
Покорительная• 30 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
У меня минималка, хоть работаю бухгалтером в пту
пипец. и нигде не подрабатываете? Наверное в АТБ в базу заносить приход и то приятнее будет зарплата. Или в ПТУ наравится график и свобода?