Отжигающая• 30 ноября 2024
Надоели каши. Чем заменить?
У меня проблемы с кишечником и мне обязательно надо что то есть горячее и относительно натуральное. Каши надоели, суп не хочется. Чем заменить каши? Ела рис, гречку, овсянку, кукурузную, ячневую.
Айпишница• 30 ноября 2024
Чечевицу попробуйте. Гарниры из замороженных овощей здорово выручают, когда надо быстро, вкусно, натурально
ОйЙой• 30 ноября 2024
Тушковані овочі також можна при проблемах з травленням. Я сьогодні на обід приготувала рибу, тушковану з овочами. Дуже смачно
Кумедна• 30 ноября 2024
А чого суп не хочеться? Я і день без супу не можу. Ось готувала з суміші овочевої мексиканська, з червоною сочевицею, мої люблять всі супи. Сьогодні капусняк. Інколи з фрикадельками, і гороховий - це улюблений. Та і гречаний з грибами теж смачний.
На привозе• 30 ноября 2024
Ответ дляОйЙой
А с какими именно овощами?
Ms. Android• 30 ноября 2024
Мені броколі у вершках дуже смачні, перчик можна додати. Можна пасту зробити. До каші люблю котлети в духовці запечені з сметаною і під жаркою з моркви, цибулі і томату.
Брюльтик• 30 ноября 2024
Ответ дляКумедна
Возні з супом багато. І не треба про борщ за 10 хвилин
Дівчина заглядєніє• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
При проблемах з кишківником сочевиця такий собі варіант
Дівчина заглядєніє• 30 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
Та де багато? Картоплю хіба що довго чистити (відносно)
Брюльтик• 30 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
А бульйон м´ясний зварити?
Кумедна• 30 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
Якої возні багато? 3-4 картоплі мілко порізати і овочеву суміш вкинути, чи пшоно, чи гречку. Можна без зажарки, трохи олії влити в суп чи вершкового масла. На все хвилин 15-20. Сьогодні так варила суп.
Дівчина заглядєніє• 30 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
А бульйон м´ясний зварити?
Я варю на гомілках курячих чи взагалі філе в каструлі обсмажую і до нього вже додаю картоплю, потім крупу і цілу цибулинку, лавровий лист, приправи.
ОйЙой• 30 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
А с какими именно овощами?
Сьогодні робила з тим що було дома: цибуля, морква, цвітна капуста, спаржа та томатний соус.
Але якщо ви вибаглива людина до певних смаків, то можете загуглити: Тушкована риба з овочами.
Є багато різних цікавих рецептів.
Брюльтик• 30 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Синіх гомілках Наша ряба?
Дівчина заглядєніє• 30 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
Синіх гомілках Наша ряба?
І на них теж. Різні купую. А ви тільки на домашніх, яких самі виростили?)))
В кого тако було• 30 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
Філе, пачка овочів з атб - сьогодні акція, пасеровані на гхі цибуля+морква. Ми вже років 4 їмо без картоплі, тому її не додаю. При подачі сметана і бринза.