Отжигающая• 30 ноября 2024

Надоели каши. Чем заменить?

У меня проблемы с кишечником и мне обязательно надо что то есть горячее и относительно натуральное. Каши надоели, суп не хочется. Чем заменить каши? Ела рис, гречку, овсянку, кукурузную, ячневую.
Платье Длинное бальное• 30 ноября 2024
Я тушу картошку с мясом
Да, я блондинка!• 30 ноября 2024
Макароны наше фсее
Однозначная• 30 ноября 2024
Овощное рагу
Айпишница• 30 ноября 2024
Чечевицу попробуйте. Гарниры из замороженных овощей здорово выручают, когда надо быстро, вкусно, натурально
Куда_бежать• 30 ноября 2024
Макароны, картоха
Ліньки гуглить• 30 ноября 2024
Капуста тушеная, рагу
Джонсонюк• 30 ноября 2024
Овощи ем :))
Брюльтик• 30 ноября 2024
Булгур і кус-кус спробуйте для різноманітності
ОйЙой• 30 ноября 2024
Тушковані овочі також можна при проблемах з травленням. Я сьогодні на обід приготувала рибу, тушковану з овочами. Дуже смачно
Кумедна• 30 ноября 2024
А чого суп не хочеться? Я і день без супу не можу. Ось готувала з суміші овочевої мексиканська, з червоною сочевицею, мої люблять всі супи. Сьогодні капусняк. Інколи з фрикадельками, і гороховий - це улюблений. Та і гречаний з грибами теж смачний.
На привозе• 30 ноября 2024
Ответ дляОйЙой
А с какими именно овощами?
Ms. Android• 30 ноября 2024
Мені броколі у вершках дуже смачні, перчик можна додати. Можна пасту зробити. До каші люблю котлети в духовці запечені з сметаною і під жаркою з моркви, цибулі і томату.
Брюльтик• 30 ноября 2024
Ответ дляКумедна
Возні з супом багато. І не треба про борщ за 10 хвилин
Дівчина заглядєніє• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
При проблемах з кишківником сочевиця такий собі варіант
Дівчина заглядєніє• 30 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
Та де багато? Картоплю хіба що довго чистити (відносно)
Брюльтик• 30 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
А бульйон м´ясний зварити?
Кумедна• 30 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
Якої возні багато? 3-4 картоплі мілко порізати і овочеву суміш вкинути, чи пшоно, чи гречку. Можна без зажарки, трохи олії влити в суп чи вершкового масла. На все хвилин 15-20. Сьогодні так варила суп.
Кумедна• 30 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
А бульйон м´ясний зварити?
Не треба
Дівчина заглядєніє• 30 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
А бульйон м´ясний зварити?
Я варю на гомілках курячих чи взагалі філе в каструлі обсмажую і до нього вже додаю картоплю, потім крупу і цілу цибулинку, лавровий лист, приправи.
ОйЙой• 30 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
А с какими именно овощами?
Сьогодні робила з тим що було дома: цибуля, морква, цвітна капуста, спаржа та томатний соус.
Але якщо ви вибаглива людина до певних смаків, то можете загуглити: Тушкована риба з овочами.
Є багато різних цікавих рецептів.
Брюльтик• 30 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Синіх гомілках Наша ряба?
Дівчина заглядєніє• 30 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
Синіх гомілках Наша ряба?
І на них теж. Різні купую. А ви тільки на домашніх, яких самі виростили?)))
В кого тако було• 30 ноября 2024
Ответ дляБрюльтик
Філе, пачка овочів з атб - сьогодні акція, пасеровані на гхі цибуля+морква. Ми вже років 4 їмо без картоплі, тому її не додаю. При подачі сметана і бринза.