Аноним с кешбеком• 30 ноября 2024

Канадські острова

Хочу полетіти на Канарські острова , але начиталась , що там зараз дуже часто калима , це коли вітер несе пісок з Сахари і тоді дуже погана якість повітря ,що негативно впливає на здоров’я (((( тепер і не знаю як це зпрогнозувати 🤷🏻‍♀️ наприклад зараз калима і вона буде змненшуватись через 3 дня … , але якщо хочемо полетіти на Різдво , як узнати чи буде вона на цей період 🤷🏻‍♀️ допоможіть 🙏
автор Аноним с кешбеком • 30 ноября 2024
Вибачте Т 9 😊Канарські Острова , Гран - Канарія , Тенеріфи
Кукарикуууууу• 30 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
У вас есть 2 минуты отредактировать название.
Белая и пушистая• 30 ноября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
А мне нравится, пусть будут Канадские)
Первоклашка Я• 30 ноября 2024
И я хочу ))
Ответ дляКукарикуууууу
Як ?
Кукарикуууууу• 30 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Як ?
Справа внизу выпадающее меню.
Горлаю зрання• 30 ноября 2024
Я бы вообще таким не заморачивалась. Езжайте и отдыхайте. Даже если пару дней тут песок принесёт, ничего страшного не случится
Затишне кубло• 30 ноября 2024
А там зараз тепло? Пузо можна погріти?
Кашка-маняшка• 30 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
И я хочу ))
Там принимают как беженцев и расселяют, дают питание и жильё, организация CEAR, можно несколько месяцев пожить
Ane4ka-9cee• 30 ноября 2024
Ось тільки писала в сусідній темі. Поспілкуйтесь з цією дівчиною в інстаграмі, вона вже давно живе на Канарських островах, може підскаже.https://www.instagram.com/darinamitchenko2?igsh=aG...
Затишне кубло• 30 ноября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
А яка там соціалка?
Кашка-маняшка• 30 ноября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
А яка там соціалка?
Що означає «соціалка»?
Затишне кубло• 30 ноября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Що означає «соціалка»?
Виплати біженцям
Кашка-маняшка• 30 ноября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Виплати біженцям
Там немає виплат, там своя складна програма. Складно, але можна до 900 євро в місяць отримувати. Це не для усіх.
Мир Мир Мир!• 30 ноября 2024
Я лечу першого січня... без поняття як там, не зморочуюсь, поїду-побачу
Усатая полосатая• 30 ноября 2024
Летите на Ланзеротте - вулканический остров, там меньше песка.
Интересно, каким образом песок прям ухудшит ваше здоровье за неделю ?
Для меня было неудобно только загорать - реально покрываешься тонким слоем песка. И дома потом вымываешь его из ушей , из носа и вытряхиваешь из всей одежды.
Но там есть и каменистые пляжи.
Лівий Локіть• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
А мне нравится, пусть будут Канадские)
Это ньюфаундленд )) и Нова скотия ))
Скорая помощь• 30 ноября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
А можете дать ссылку на программу?
Кашка-маняшка• 30 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
А можете дать ссылку на программу?
https://www.inclusion.gob.es/documents/410169/2156...
Затишне кубло• 30 ноября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
А що треба робити, щоб отримувати?
Кашка-маняшка• 30 ноября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
А що треба робити, щоб отримувати?
Це якщо одна людина, без родини, то може 900 отримувати. Вдвох-втрьох меньше.
Треба не завмерти і сидіти, як усі, а активно шукати житло, за яке будуть платити продовж 1,5-2 року і давати будуть виплату більше 400 євро на людину грошима. Це важко, не маючи контракту на роботу і не знаючи мови.
Хто не може знайти житло, ті живуть в хостелах з неграми і колумбійцями, і там, куди відправлять (з Канар завжди відправляють на материк), отримують 50 євро кишенькових і жаліються як погано в Іспанії. Краще таким на цю програму не ставати
Скорая помощь• 30 ноября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Это на материке 400
Кашка-маняшка• 30 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Это на материке 400
Если найдёте на островах квартиру (повезёт или есть знакомства), то останетесь на островах
Скорая помощь• 30 ноября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Ну да)