Моторошні троянди• 30 ноября 2024
В дитини біль в кінці мочеспускання
Ввечері дочка 5 років сказала, що коли завершує пісятт,то їй пече там. Каже, що такий біль цілий день. Завтра неділя, до лікаря не зможемо попасти...Дівчата, хтось з таким стикався?
КаРаКаТиЦа• 30 ноября 2024
Это цистит.
Анализ мочи обязательно.И скорее всего назначат антибиотик
західний_діалект• 30 ноября 2024
Сейчас- больше пить. С утра собрать анализ мочи. Могут идти соли, если есть проблемы с жкт, обычно у детей больше соли, чем бактерии. Если соли, антибиотик не назначают. Канефрон можно и при солях, и при бактериях. Ношпу по возрасту почитайте,можно дать на ночь.
Моторошні троянди
• 30 ноября 2024
Звідки ж воно могло взятися. Старалася тримати в теплі, не переохолоджувати. Тільки після антибіотиків...спочатку пневмонія, потім бронхіт, потім отит. І так ціла осінь...
3 тижні пройшло з останнього прийому антибіотиків