Добрий день. Можливо тут хто є з м.Боярка Київської області. Допоможіть знайти Фокіну Олену Олегівну (10.05.1995 р.н.). Дана особа втерлася в довіру та взяла гроші в борг на два тижні. Вже пройшло 3 місяці, вона на дзвінки/повідомлення не відповідає. Можливо хтось її знає, чи має актуальний номер. Допоможіть! Дякую!
алергирина• 01 декабря 2024
Ответ дляnata1129
Дякую! Там теж обов´язково напишу! Раптом і тут знайдуться ті хто її знає...
Я так знайомому позичила. 3 роки вибивала
Скільки нервів сука потріпав.
алергирина• 01 декабря 2024
Ответ дляnata1129
Отак допомагай людям у важкій ситуації! Ти їм допомогу , а вони..., а вони просто живуть за чужий рахунок, і не переймаються, або як у мене -взагалі мороз.
А чи була та важка ситуація?
Ви її давно знаєте?
Може людина за рахунок лохів живе.
Я поки не підключила братків, гроші не вибила
Ви її давно знаєте?
Може людина за рахунок лохів живе.
Lor111etta• 01 декабря 2024
Ответ дляnata1129
Ви маєте на увазі даний мій запит? І написати її номер телефону?
Так.і прописати тут телефон
Ответ дляалергирина
А чи була та важка ситуація?
Ви її давно знаєте?
Може людина за рахунок лохів живе.
Ви її давно знаєте?
Може людина за рахунок лохів живе.
знала я її десь біля року до цього. трохи вона розповідала про свої проблеми з чоловіком. але коли вона перестала відповідати мені, ось тоді запідозрила, що схоже мене розвели ((( дякуючи силі фейсбуку та моєму оголошенню про неї на сторінці Боярської громади, разом з усіма скріншотами переписки і її ’морозу’ - вона повернула гроші, та ще й написала мені багато гадості у вайбер через те, що людям показала правду про неї. ну таке, буде мені урок. головне, що гроші повернула.
алергирина• 06 декабря 2024
Ответ дляnata1129
Супер. Вітаю. Моє розповсюдження по мережам нічого не дав.
алергирина• 06 декабря 2024
Ответ дляnata1129
Так а що про неї вам писали? Шо за людина?
Ответ дляалергирина
дякую! сама дуже зраділа, бо вже не сподівалася і цей пост був останньою надією і навіть не на повернення коштів, розповісти яка вона людина і щоб інші не потрапили в халепу з нею, як я. знайшлися навіть люди, що сказали де її нова робота.
шкода, що вам так не пощастило (((
Ответ дляалергирина
дехто її впізнав, хтось не здивувався такій її поведінці, одна жіночка сказала її нове місце роботи. видно хтось із її знайомих сказав їй про пост, бо вона там теж коментувала, грубіянила і навіть виклала скрін платіжки на повернення боргу, чим і підтвердила, що мої слова правдиві. пост видалили, але для мене головне - це отриманий результат.
Ася Карповна• 29 декабря 2024
Боярка - она как маленькое село. Там все друг друга знают, включая со сплетнями. Там лет 5 назад работала на базаре шлюшка, которая торговала детскими вещами. Тоже у всех в долг набирала с рассказами о своей тяжелой жизни. А потом свинтила. Вам бы написать по группам Боярским в фейсбуке
Ответ дляАся Карповна
Після поста тут, я знайшла у фб декілька груп Боярки і в одній з них написала пост-попередження, щоб люди були уважні і не попалися на її вудку як я! Такого ефекту не очікувала, через пару годин після публікації вона повернула гроші! І ще й вистачило наглості писати мені гадості у вайбер про те, що я розмістила той пост! Вона взагалі не зрозуміла, що це було наслідком її ж дій, її підлості та брехні!