ЯблокоРаздора• 01 декабря 2024
Що подарити чоловіку на день ЗСУ
Дівчата поділіться ідеями, що ви будете дарувати своєму захиснику ?
Можливу знаєте якусь інтернет сторінку із різними цікавими штучками для військових. Завчасно вдячна кожному😊
неДоЖиру• 01 декабря 2024
Нічого не буду дарувати. Якщо у відпустку прийде на 3 тижні- буде подарунок для всіх
неДоЖиру• 01 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
А чоловік служить?
Славабогу, в школі перестали хлопчиків вітати. А то : це ж наші майбутні захисники. Я з 2009 року кажу: на дай Боже моєму синові доведеться стати захисником України
ЯблокоРаздора
• 01 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
Вашого пускають на 3 тижні 😳 у нас максимум 15 днів 2 дні на дорогу
Аноним_1857• 01 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Так
Ну тоді в залежності від того, де саме служить, дивіться, що корисне буде. Від теплих наборів зимових, ножиків мультифункціональних до ….(тут вже на бюджет дивіться).
неДоЖиру• 01 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Та обіцяли. Молимось, щоб вийшло