Невгамовна шахиня• 01 декабря 2024

Які в мене шанси виїхати в США?

Розлучилася, нарешті, є дитина. Хочу звідси поїхати. В Чікаго живе рідна сестра. Можу пожити в неї певний час. Мову знаю на рівні В2, освіта лікар терапевт. По U4U літали до сестри в гості. Віза є туристична. Дитині 8 років. Також маю собачку спаніеля і кота. Їх треба забирати також. Заощадження- можу продати квартиру.
Які шанси? Залишитися там, влаштуватися…
Love_Love_Love_• 01 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
От знакомых, которые таким образом оставались.
Ясно, не пишіть єрунду, якщо це не ваш власний босвід
Анютины ласки• 01 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Немає ю4ю
Что-то не пойму. Если у вас нет ю4ю, то как вы будете жить по тур визе? Это же работать нельзя, ничего нельзя
ЭмчЭндЭм• 01 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А у вас значит есть опыт во всем, раз так экспердно заявляете, что я пишу ерунду.
Нагайна• 01 декабря 2024
Зараз вас запитають - звідки ви? І тоді почнуть розказувати, чи мали ви взагалі право подумати про від´їзд
Этожзвяздаяегообожаю• 01 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вы темы ее посмотрите ) там опыт реально во всем)))
Викликаю на дебати• 01 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Як ви читаєте?
Аааа, то в неї туристична пізніше зʼявилася…

Нє, автор, нелегально, ви що!!
Не ризикуйте!
Їдьте в Європу краще. Тим паче зараз Трамп буде, він може нелегалам гайки прикрутити.

Дарма ви U4U так бездарно використали.
Кава з адреналіном• 01 декабря 2024
Думаю о конкретных шансах лучше сестры на месте никто не расскажет. В любом случае продавать квартиру я бы здесь не стала прямо сейчас, разве что она у вас в приграничных фронтовых городах. Нужна заначка хотя бы 5-10 тыс на расходы.
автор Невгамовна шахиня • 01 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Чому нелегально?
Автор же відповіла, що U4U пізніше зʼявилась!

Автор, U4U у вас дійсна чи вже ні?
Ні
Я ще в 2022 залетіла і прилетіла додому
Тоді не збиралась залишатися- чоловік був в Україні. Зараз нічого не тримає
Love_Love_Love_• 01 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Звичайно, я прекрасно знаю скільки люди заробляють працюючи нелегально і скільки коштує в США життя з котиком, собачкою і дитиною якій не виповнилося 12 років
Ответ дляLove_Love_Love_

Звідки ви черпаєте цю інформацію?
Я не хочу так, але просто цікаво
От мексиканці туди їдуть- як вони там залишаються? Сестра каже працюють на будівництві всі. Вони ж взагалі нелегально навіть туди заїздять
Ответ дляПростецкая
Так у вас Виза туристическая , вы едете не как турист . Нужно сначала решить вопрос с визой , с принимающей стороной . На каких основаниях въезжать ?
Виїхати тільки можу по туристичній і все
Простецкая• 01 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я не хочу так, але просто цікаво
Как могут приходить такие мысли имея ребёнка, а ребёнок будет тоже прятаться все время .
Love_Love_Love_• 01 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я не хочу так, але просто цікаво
Ви готові працювати на будівництві?
Дитина буде з вами працювати?
А що таке?• 01 декабря 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Да под ракетами и шахедами ребенку самое оно. Главное собаку и кота забрать.(((( Ну кто пишет такие камменты (
Тупицы какие-то
Простецкая• 01 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Тогда нет шансов и все . Работать не сможете , в школу ребёнок не пойдёт.
Апрель Ивановна• 01 декабря 2024
Ответ дляеліт
Ну вы даёте откуда у вас это прет
Из ответов автора, полагаю
Ответ дляАнютины ласки
Тому й запитую чи є реально якісь варіанти
По суті в мене тур віза і 6 місяців легально по ній там знаходитися. Чи можна буде за півроку щось вирішити? Піти вчитися, не знаю
Багато ж людей виїздить якось і до ю4ю
polski• 01 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ні
Я ще в 2022 залетіла і прилетіла додому
Автор, тогда Вам правильно пишут туристическая виза у Вас только. По ней Вы не можете работать, учиться и тд. и. пт. Разве,что Вы работу найдете и поедите по рабочей визе. Если хотите выехать из Украины то пробуйте Европу . Квартиру смотря конечно где она но продавать глупо, сдайте ее пока Вас не будет
Love_Love_Love_• 01 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Багато ж людей виїздить якось і до ю4ю
Ви дійсно лікар?
Я не вірю що людина з ВО питає таку хрєнь
Полюю на дрони• 01 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Нет пусть на органы отвезет.
Оооо,рос.духом запахло .
Ответ дляНагайна
Київ, якщо це має значення
Апрель Ивановна• 01 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ні
Навіть не розглядаю таке
Це тут мені таке радять
Незрозуміло до чого
Тоді до чого що він не хоче, якщо такий варіант не розглядаються?
Простецкая• 01 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Київ, якщо це має значення
Кем и как собираетесь работать ?
polski• 01 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Багато ж людей виїздить якось і до ю4ю
Ні. Вам тут вже написали. Ви дуже бездарно витратили ,U4U
Ответ дляВикликаю на дебати

Нє, автор, нелегально, ви що!!
Не ризикуйте!

Дарма ви U4U так бездарно використали.
Так отож. Знаю і про Трампа і взагалі. Мені це пахне авантюрою, а сестра кричить, що я якщо хочу - то маю їхати. Бо дитина мала, розлучилася. Бо так ніколи не виїду. Каже варіанти є. Але які - говорить от приїдеш тоді і будемо вирішувати. Мені це звучить дико. А як дитина в школу зараз піде? Ну таке шось. Я не боюся виїхати, але має бути якийсь чіткий план
Анютины ласки• 01 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Багато ж людей виїздить якось і до ю4ю
Вы троль? Мало того, что у вас там сестра, и все эти вопросы можете с ней обсудить, так ещё и не постарались хоть что-то загуглить. Реально троль
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 декабря 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Сестра толком нічого не озвучує
Прокататися за немалі гроші, щоб спитати 😂клас
Тим більше зараз, коли змінилась політика і прийшов Трамп
Love_Love_Love_• 01 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну раз сестра кричить - то їдьте
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви готові працювати на будівництві?
Дитина буде з вами працювати?
Я ні, але ж всі кричать , що робота є завжди. Що в Америці хто не лінивий- завжди щось знайде
Дитина в школу, сестра є
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я не хочу так, але просто цікаво
Ви теж підете на будівництво працювати ? Ну, удачі 🤞