Невгамовна шахиня• 01 декабря 2024
Які в мене шанси виїхати в США?
Розлучилася, нарешті, є дитина. Хочу звідси поїхати. В Чікаго живе рідна сестра. Можу пожити в неї певний час. Мову знаю на рівні В2, освіта лікар терапевт. По U4U літали до сестри в гості. Віза є туристична. Дитині 8 років. Також маю собачку спаніеля і кота. Їх треба забирати також. Заощадження- можу продати квартиру.
Які шанси? Залишитися там, влаштуватися…
Не пью, не курю• 01 декабря 2024
Ответ дляАнаномчикус
Это большая проблема, согласна.Но вдруг, появятся знакомства или, поехать на не популярную резидентуру. Если будет грин карта, для них есть SOP - после матча берут всех на не сматчившиеся места
Угу , мільйон змінних в авантюрі Я буду лікарем в штатах
Краще хай автор не очаровується щоб не розчаровуватися