Обстановщица• 01 декабря 2024

У Вас вистачає на все часу?

У мене ні. Постійно робота, підробіток, а зараз робота + навчання на іншу роботу. Вже мій 4 тиждень без вихідних, в квартирі безлад, нічого не встигаю. У Вас на все вистачає часу?
Сапай вазони• 01 декабря 2024
Не вистачає. І ні в кого не вистачає. Більшість просто розставляє пріоритети і прощається з тим, на що нема часу.
So_so• 01 декабря 2024
Да. Сейчас собираюсь в театр.
Багиня• 01 декабря 2024
Вистачає. Робота 5 днів. З 9-18
Блискавка• 01 декабря 2024
Хватает время на все, что планирую, но я не работаю
Мир Мир Мир!• 01 декабря 2024
Вистачає.
Кудряшка Сью• 01 декабря 2024
Вистачає, але в мене 1 робота
Без комплексів• 01 декабря 2024
Хватает, но у меня 1 работа и та до 14, поэтому хватает на себя, на отдых и даже на уборку, хобби, подруг и иногда под настроение на готовку
Xвостокрутелка• 01 декабря 2024
Пишу списки того, что надо сделать,в большинстве случаев делаю все по списку. Ну а ’на все’ глобально,ни у кого времени не будет , всегда придется выбирать
неДоЖиру• 01 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Ви молодець! А багатьом непрацюючим не вистачає часу
люблю_тортики• 01 декабря 2024
Хто працює, для тих часу взагалі нема на життя. Ви ще багато встигаєте.
Анонім Секретар• 01 декабря 2024
Вчуся, працюю, шукаю нову роботу. Часу не вистачає.
Чтооооооооооо?• 01 декабря 2024
Так, але я працюю дві години на день
Інесса -5c9a• 01 декабря 2024
Час є, планів немає.
Головний кошак• 01 декабря 2024
Так,на все вистачає.Будень робота 7-19,то там ні,а в вихідні 2 дні з головою на все-відпочити,пригребти.Шопінгую в відпустку,продукти онлайн
После 18• 01 декабря 2024
Не вистачає робити все самостійно, графік як у вас, ще й онука зараз на мені, для прибирання та прасування взяла помічницю.
Ms. Откровенность• 01 декабря 2024
Ні часу, ні сил
Альдебаран• 01 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Кем работаете?