Морская свинка• 01 декабря 2024
Не можу запам´ятати всю інформацію
В мене зараз проходить навчання на нову роботу, за вихідні потрібно вивчити 200 ручних інструментів: плоскогубців, викрутки тощо (їх розміри, матеріал сталі), 40 болгарок та 30 шуруповертів. Болгарки та шуруповерт +/- вивчила, а ось інструменти плутаю. Що б Ви порадили?
Блакитне небо• 01 декабря 2024
расслабиться будь как будет
у меня очень серьезные проблемы с памятью, я сильно переживала всегда по этому поводу, от чего еще больше стрессовала. Если не пройдете собеседование, ничего страшного, найдете вшу работ.
главное выспаться перед проверкой и скушать шоколадку завтра утром
Морская свинка
• 01 декабря 2024
Ответ дляПушап Мі мі
я вам сочувствую
Я сама захотіла на цю роботу, обіцяють більшу зп. Хоча я і люблю вчитись, звикла вивчати великі об´єми інфи, але навіть для мене це дуже багато((
Морская свинка
• 01 декабря 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
нафиг надо
На нову роботу, кожен раз стільки дають вивчити
Пушап Мі мі• 01 декабря 2024
Ответ дляМорская свинка
если возьмут - выучите обязательно
Жирафовое варьенье• 01 декабря 2024
Ответ дляМорская свинка
Бросайте такую работу. Не ваше значит.
Морская свинка
• 01 декабря 2024
Ответ дляБлакитне небо
расслабиться будь как будет
Дякую, я люблю щось нове вивчати. Але тут дуже багато всього, не можу запам´ятати((
Морская свинка
• 01 декабря 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Бросайте такую работу. Не ваше значит.
Чому не моє? Мені цікаво, просто за такий короткий термін це нереально вивчити. Та і дають вчити той, що практично не представлений в магазині, ну або 10% лише з того, що дають вчити є
Морская свинка
• 01 декабря 2024
Ответ дляТанго утрьох
Навіщо їх аж так до деталей вивчати???
Не знаю. Я за вивчати те, що є в магазині. Але наприклад цих інструментів у наявності може відсотків 10 з того, що треба вивчити
Пацаааааааан• 01 декабря 2024
по моему, это издевательство над работниками. какой смысл это все учить, главное понимать разницу, а размеры можно в компе/планшете глянуть.просто забивание мозга ненужной информацией.имхо, ваше начальства немного .....
Морская свинка
• 01 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
Це навіть те, чого немає на магазині))
Морская свинка
• 01 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Попробовать учить в игровой форме.
Вы молодец. Удачи
Дякую))
MacOS-ница• 01 декабря 2024
Ответ дляМорская свинка
Я обычно пишу и рисую всё, если это отдельные слова. Пусть хоть 30% так запомнится,а остальное заучите
Морская свинка
• 01 декабря 2024
Ответ дляMacOS-ница
Та теж так роблю) лише наш тренер каже, що я все ’зубрю’