Капитанша• 01 декабря 2024

45 російських безпілотників локаційно втрачено - це як?

Тобто їх просто загубили з радарів, але вони ще можуть літати?

Сили ППО збили (https://tsn.ua/ato/nichna-ataka-shahediv-u-yakih-r...) 32 з 78 ворожих дронів, — Повітряні сили

45 російських безпілотників локаційно втрачено, ще 1 в повітрі — на півдні Житомирщини, курсом на захід.
Колгоспниця• 01 декабря 2024
вылетели за границу Украины
Я таке знаю• 01 декабря 2024
потерялись, заблудились
ЯблокоРаздора• 01 декабря 2024
РЭБ сработал, они потеряли изначальную цель и улетели, куда наши указали.
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Полетіли назад в білорусь або рашу
Руда ліса• 01 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
А я думаю,чего это они к Лукашенке зачастили?
Мerida• 01 декабря 2024
Красавчики🥰
автор Капитанша • 01 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Тобто наші їх наче як перепрошивають і задають нову ціль на ворожій території? Це можливо?

А ’локаційно втрачено’ - це значить втрачено для кацапів, а не для нас? тобто кацапи втратили над тими 45 шахедами контроль?
Полонянка SexShop-а!• 01 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Тогда бы не так скромно писали бы
Идууу--уууу блин• 01 декабря 2024
Сама задаюсь цим питанням. Скоріш за все їх не збили, але й до цілі вони не долетіли. Мабуть їм пошкодили програму і вони десь впали, невідомо де саме.
Атятя_тётя• 01 декабря 2024
Вы все еще верите в нашу статистику? У нас даже нет рэб чтоб покрыть Херсон от дронов. А вы верите,что есть рэб для шахедов???
Ms. Доброта• 01 декабря 2024
Ответ дляКапитанша

Для того, щоб перевантажити нашу ППО, русня запускає разом з бойовими шахедами фальшиві, зліплені з г**на і палок, без вибухової частини. На радарах вони від справжніх не відрізняються, РЕБами глушаться, і коли падають, їх складніше відслідкувати, бо якщо конструкція з пенопласту та рейок впала десь в лісі або полі, як її знайти? От і пишуть, що локаційно втрачені.
Ваньок писав, що таких муляжів зараз майже половина з усіх мопедів.
Prervana• 01 декабря 2024
Ответ дляMs. Доброта
Ванек фантазер знатный😆 взрывчатка стоит копейки по сравнению со стоимостью изделия. Если оно способно лететь так же как заводской шахед, то прикрутить к говну и палке взрывчатку это несущественно для бюджета) нет смысла запускать пустое говно. Вы ж не думаете, что кацапы нас берегут, не хотят взрывать больше, чем им нужно, поэтому пустышки запускают?😆
Мяо мой мяо• 30 декабря 2024
Был, а потом х…як и исчез )