Обижулька• 01 декабря 2024
Зимова куртка. Київ
Привіт! Порадьте, будь ласка, куди зараз можна під´їхати, подивитись в Києві якісну зимову куртку? Буду дуже вдячна за пораду. Дотепер одягали, взували двох дітей по магазинам. Набридло блукати по ТЦ, хочеться ціленаправлено сходити в пару магазинів і купити, і забути цей шопінг)))) Стиль не надто спортивний, повсякденну, бюджет до 9000 грн.
Гореотума• 01 декабря 2024
Онлайн беру Некст не один год, бюджнтно. и хорошее качество на сезон. Поехала бы в атлетикс по скидке посмотреть. Смотря какой размер, резервд, хм или зара еще.
Позитивна• 01 декабря 2024
Ответ дляГореотума
У автора приличный бюджет на который можно купить очень качественную куртку. А например куртки Резерведа по качеству с той же Clasna вообще не сравнить. Резервед - фигня
Обижулька
• 01 декабря 2024
Ответ дляПозитивна
Купила сьогодні в Марафоні по акції пуховик Jack Wolfskin, вигідно вийшло.
Обижулька
• 02 декабря 2024
Ответ дляГореотума
я беру в нексті дітям верхній одяг, а для себе брала раз курточку, ну дійсно на сезон. хотілось чогось трохи міцнішого, хоча б на два сезони. купила сьогодні в Марафоні пуховик, норм.
Гореотума• 02 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
Можно ссылку, как по теплоте он. На сейчас норм?
Обижулька
• 03 декабря 2024
Ответ дляГореотума
так тепле і легке