Майская киска• 01 декабря 2024

Питання по шкільній програмі підлітка за кордоном

Ми вже два роки з сином за кордоном , програма тут на два роки від нашої української відстає. Все на франц мові, укр також не вчимо. В Україні на сімейному. Дівчата, поділіться порадами , як ваші діти в такій ситуації справляються і що ви робите ?
В нас математика репетитор тричі на тиждень зараз вже місяць.
Треба буде ще інших залучати бо пробіл конкретний(
Умничка-помощничка• 01 декабря 2024
Питання в чому?
Яку програму не тягне, вік?
Радуга-дуга• 01 декабря 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Питання в чому?
Яку програму не тягне, вік?
Українську, автор же пише що французи відстають
Не против• 01 декабря 2024
Дитина вчиться сама, в день година-дві, моя справа проконтролювати, щоб сіла щось робити, частенько дитина просить щось пояснити. Я розумію, що знань таким чином буде небагато, але загальне уявлення у неї є, десь на 5-7 балів щось знає і вміє. Зараз на сімейному навчанні. Повернемося додому, найму репетиторів офлайн і за пів року витягнуть її на нормальну оцінку. Не бачу сенсу робити це зараз, на місцеву школу і гуртки багато сил уходить, шкода дитину нагружати.
Умничка-помощничка• 01 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
’укр також не вчимо’ - це про що?
Радуга-дуга• 01 декабря 2024
Дитина в Польщі. Від української програми відмовились. Син в ліцеумі. Дочка в 7 Кл як і мало бути у нас вдома. Якщо тягнути дві програми буде всюди не дуже, перший рік пробували.
Радуга-дуга• 01 декабря 2024
Вважаю так. В 25-26-27 скінчиться війна і вже на місці будемо вирішувати. Нажаль для сина вже тільки польська система, в Україні навряд чи вступить. Для молодших дівчат буду дивитися.
автор Майская киска • 01 декабря 2024
Мій ходить тут в місцеву франц школу. Паралельно з українською школою на сімейному. Програма тут в Європі слабка дуже, на два роки відстає від нашої. Це 9 клас український і тут і там.
Питання в тому коли знаходите час займатися якщо дитина приходить в 5 додому і які предмети додатково берете уроки?
Ми взяли математику.
Інше навіть Незнаю за що хвататися, бо скрізь відстає… як потім здавати наші укр екзамени
автор Майская киска • 01 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Він вже вивчив польську ?
автор Майская киска • 01 декабря 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
’укр також не вчимо’ - це про що?
Перечитайте ще раз
Радуга-дуга• 01 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Він вже вивчив польську ?
Так, 15 р, 2 Кл ліцеума
Тра Ля Ля• 01 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Ми взяли математику.
А у Франції хіба один рівень середньої і старшої школи? Не поділяється на слабку, середню і сильну?
Радуга-дуга• 01 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Ми взяли математику.
Для чого гнати обидві програми? Знайдете репетиторів вдома якщо повернетесь до зно і все. Що ви хочете наздогнати, це неможливо. Нехай дитина вивчає французьку, то буде великий плюс в житті.
Millie• 01 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Ми взяли математику.
9 клас - база. Більшість предметів у 10-11 - повторення і узагальнення. Чому не захотіли здавати лише академрізницю?
Тра Ля Ля• 01 декабря 2024
Як на мене, нема сенсу тягнути укр.програму про всяк випадок, так само як і місцеву. Вже треба якось визначитися і спрямовувати ресурси на те, що треба.
Ms. Любмая жена• 01 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
+1, аналогічно. Але дочка-семикласниця має українознавчий компонент по суботах. Вважаю, що цього досиь
Ms. Любмая жена• 01 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Він вже вивчив польську ?
Мої швидко вивчили, бо в класах були єдиними українцями
Ms. Любмая жена• 01 декабря 2024
Ответ дляТра Ля Ля
+1, мої рік тягнули, бо у сина був 9 клас, йому ще у допомагало це в польській, де його зарахували на клас назад. А далі основний упор -на польську школу
Удальонка• 01 декабря 2024
Моєму 15 років.
Ми в Фінляндії. Я вирішила, що робимо ставку на місцеву школу, контролюю щоб там були гарні оцінки.
В Україні вчимось на сімейній: Гугл і чат GPT нам в поміч. По укр програмі нічого не вчить лише здає
Пожарник• 01 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Ми взяли математику.
У Франції прекрасна шкільна програма, вчать якраз те, що потрібно в цікавій , а не всяку зайву фігню. Не зрозуміла для чого вам українська програма і екзамени
автор Майская киска • 01 декабря 2024
Ответ дляПожарник
Бо ми будемо вступати в університет через два роки , а не через три , як тут
Ми не у Франції
автор Майская киска • 01 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Моєму 15 років.
Ми так само !
Нам буде 15 в лютому.
Дівчата, ну а якщо закінчиться війна завтра і треба повертатись, що дітям робити? Ось для цього також тримаємо школу нашу
автор Майская киска • 01 декабря 2024
Ответ дляMillie
Я не розумію про що ви
Або ви не зрозуміли мене
автор Майская киска • 01 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
От і я думаю….🤔
автор Майская киска • 01 декабря 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Ми в Бельгії в франц школі
Тут по іншому все поділяється
Так він в середній
Вже клас в клас з українською школою , але програма тут слаба як і у Франції
Пожарник• 01 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Ми не у Франції
Якщо в дитини на буде знань, то про який університет мова? Потрібно досконало знати місцеву програму , в не спішити з роками
Пожарник• 01 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Ми так само !
Нам буде 15 в лютому.
З якого дива дітям кудись повертатися? Післявоєнна розруха це надовго, а в дітей є шанс отримати нормальну освіту і працювати в будь-якій країні
Небалувана Галя• 01 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Я не розумію про що ви
Або ви не зрозуміли мене
Я вас зрозуміла. Ваша дитина у старших класах, нащо дві школи тягнете? Куди далі вступати буде? Є варіант зарахування оцінок і здачі лише мови, географії та історії.
Удальонка• 01 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Ми так само !
Нам буде 15 в лютому.
Да, я теж про це думаю.
Віришила так: коли доведеться повертатись, візьмемо репетиторів і вивчимо те, що потрібно для НМТ. І все.
Не можливо тягнути дві програми, якщо вони геть різні.
автор Майская киска • 01 декабря 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Такий варіант не бачу сенсу розглядати
автор Майская киска • 01 декабря 2024
Ответ дляПожарник
Так мій син також хоче залишитися
Але якщо припиниться тимчасовий захист то всім доведеться додому їхати , ніхто вас питати не буде. Лише якщо ви не будете працювати