Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 декабря 2024

Біда з геометрією 7 клас. Допоможіть. Всі кр на 3 бали(

Тема про рівнобедрений трикутник
Про ознаки рівності
Всі завдання про те що потрібно довести що трикутники рівні
Медіана, бісектриса, висота

Дитина робить але всі завдання не вірні… я не розумію в чому проблема. Всі ознаки вона знає
Всі означення вона знає
Olga_72• 01 декабря 2024
Берете танграм і 3 лінійки, або спиці. Складаєте трикутник з двох елементів. Замість прямих ставте лінійки. Головне щоб дитина зрозуміла що звідки береться і чому. Бо вона скоріш за все зазубрила правила, а просторове мислення в неї не працює.
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • 01 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Задачі вирішені правильно. Дивна оцінка, спитайте вчителя, в чому причина. Можливо, не все завдвння.
Можливо вона не в тій послідовності доводить?
Кусачая Я• 01 декабря 2024
Khan Академія - геометрія з 0. Самостійно вивчати.
интайм_не_предлагать• 01 декабря 2024
Ответ длязаварний look
Мы нанимали дочке репетитора.
А мы нет, сами все объяснили
Коли мовчу- приємна жінка• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
З математичної точки зору там все правильно.

Є два способа формування своєї думки. 1) аргументи, звідси слідує висновок, 2) висновок, бо ...і тут наводяться аргументи. Вчителька не має вимагати одної конструкції, правильні обидві.

Так, не зазначена ознака рівності трикутників: І , ІІ чи ІІІ. Ну зняла б бал, але не 2 за всю роботу.
Olga_72• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ось це з останнього
Може вона ставить оцінкк таку бо вона малюнку цього разу не намалювала?
Бо вчителька думає, що дитина списала.
Ответ дляOlga_72
Бо вчителька думає, що дитина списала.
Згідна з вами
Але і з малюнком все погано(
Зараз шукаю відео про ці трикутники
Може якесь коротке і зрозуміле
Без зайвих слів
Бо коли багато балаканини вона не може основне виділити
Ответ дляOlga_72
Бо вчителька думає, що дитина списала.
З правової точки зору, що думає собі вчителька нікого не цікавить. Якщо робота виконана правильно і вчителька не спіймала дитину за списуванням в класі під час цієї роботи, якщо рішення не співпадає 100% з гдз чи роботою однокласника, то вчителька не має права знижувати оцінку, бо вона щось там думає.
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Згідна з вами
Але і з малюнком все погано(
В роботі рисунки правилтні. А з чим проблеми?
Амелі на мілені• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Згідна з вами
Але і з малюнком все погано(
А почему вы учителю на задаёте вопросы.
У моего в том году 6 Кл по математике стало 6-7. Хотя всё знает, даю решить . Решает, не вникаю, но ответ верный. Иду к учителю. Она открыла его тетрадь и объяснила. Надо расписывать само решение: открыть скобки, умножить, сократить и т.д. Он это не пишет, ему лень оказывается. А так да, решает верно.
КоКоКоКоКоКо...• 01 декабря 2024
Разберите со своим репетитором что не так, какие ошибки. Если все правильно, идите к учителю, пусть она объясняет.
Жена брата Админа• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ось ще одне на 2 бали
Де оцінка?
Olga_72• 01 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Можливо ця робота співпадає з роботою однокласника і дитину визвали до дошки, чи онлайн урок попросили пояснити і вона не змогла пояснити. Головне що нема малюнку, а без малюнку такі задачі не вирішують.
Слухи-руки не распускаю• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ось це з останнього
Це зараз так оформлюють роботи домашні по геометрії? Тому зрозуміло, чому низькі бали.Обовязково замальовували ці трикутники, все підписували, навіть самій дитині так наочно буде зрозуміліше.
Ответ дляOlga_72
Я вже про іншу роботу говорю, з рисунком. Це завдання дитина вирішила з репетитором.
Грабля• 01 декабря 2024
Я не сильно вникаю, син теж в 7 класі, у нього в таких задачах значно більше написано пояснень словами. Можливо, цього хоче вчителька? Хід думок побачити?
Пукимончиг• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ось ще одне на 2 бали
В первой задачи есть ошибка но она не значительна
Ответ дляПукимончиг
Яка?
Жена брата Админа• 01 декабря 2024
Ответ дляНе служанка
Если с репетитором плохие оценки, то это неподходящий репетитор. А самим разобраться не вариант? Давно ребёнок не понимает предмет, может накопилось. Нужен хороший учитель, пробуйте пока найдёте того самого
Я репетитор, не все залежить від репетитора.
В одних дітей моїх 10+, інші переможці олімпіад, а другі максимум 5-6 мають
Підхід до всіх різний.
Але і діти різні
Геометрія буде дуже складною, якщо в дитини не має уяви, памʼяті і логічного мислення
Пукимончиг• 01 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Яка?
AF i AC-рівні сторони , це не так
Ответ дляПукимончиг
AF i AC-рівні сторони , це не так
Точно, СЕ
Жена брата Админа• 01 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так оцінка була б в зошиті
А її не має
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ось ще одне на 2 бали
ви хоч в першій задачі почитайте, що понаписувала ваша дитина, 2 цілком заслужено, вона коли пише дивиться позначки на малюнку
Ответ дляЖена брата Админа
Так оцінка була б в зошиті
А її не має
Робота здавалася в гуглклас зі слів автора
Стильна штучка• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ось ще одне на 2 бали
Вона тут нічого не довела. Щось понаписувала і все. Відкрийте цю тему та розглянте з нею разом. Не довела що кути рівні.
Пукимончиг• 01 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Точно, СЕ
Я думаю там все время так)) это невнимательность
Но учителю пофиг ( и он прав). И он не засчитывет задачу. Формально задача не доказана
Ответ дляПукимончиг
Це описка, бо на малюнку правильно позначено.
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
AF i CA - рівні, де ж правильно таке писати
Грабля• 01 декабря 2024
Автор, Ви контрольну краще покажіть, з оцінкою.
Дз - це інше, може списала дитина, потім пояснити на змогла, тому я оцінка така