Розумна Губка• 01 декабря 2024
Знижка на курс в Goethe Institut
Може хтось вже купив? Варто своїх грошей? Курс для самонавчання.
Баррикадница• 01 декабря 2024
Есть учебники, в интернете можно бесплатно скачать и самостоятельно по ним идти, если устраивает обучение без преподавателя
Лично я бы не покупала этот курс. Вот разве что я как преподаватель для своего ребенка. Но самостоятельно - нет
Но вам может зайдет самообучение
Курсы Гете института одни из лучших
Но вам может зайдет самообучение
Курсы Гете института одни из лучших
Розумна Губка
• 01 декабря 2024
Ответ дляБаррикадница
Но вам может зайдет самообучение
Курсы Гете института одни из лучших
Но вам может зайдет самообучение
Курсы Гете института одни из лучших
Дякую за підказку з підручниками! Мабуть так і зроблю, бо 100 євро не так вже мало для мене, а викладача що з курсом, що без курса не буде.
Снідаю авокадо• 01 декабря 2024
Ответ дляБаррикадница
Но вам может зайдет самообучение
Курсы Гете института одни из лучших
Но вам может зайдет самообучение
Курсы Гете института одни из лучших
а не подскажете, что за учебники? хочу вспомнить самостоятельно.
спасибо )
Баррикадница• 01 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
спасибо )
Если откроетесь, то могу в личку выслать группу в телеграме - там очень много учебников в пдф для любого уровня
Розумна Губка
• 01 декабря 2024
Ответ дляБаррикадница
А ця група вона закрита?
Жинси на дитину• 01 декабря 2024
Не знаю,як самоосвіта Вам зайде. Моя дочка ходить на курси . Я дуже задоволена. Вже здали В2.
Але ціна 99€ дуже приваблива.
Розумна Губка
• 01 декабря 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Але ціна 99€ дуже приваблива.
Екзамен В2 вже був, але враховуючи що розмовляти я досі не можу, як і використовувати Passiv, то поки є час хочу спробувати повчитися. Крім того, якщо в наступному році вже не дадуть можливості переслухати курс, то буду пробувати ще раз складати екзамен.
Для мене 99 євро багато. Я думаю чи витрачати їх. Крім того, там так само не буде викладача, так що...
Жинси на дитину• 01 декабря 2024
То Вам треба з кимось говорити. А курс самонавчання, мені здається, не дасть розмовної практики
Розумна Губка
• 01 декабря 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Це і лексика, і відточування навичов граматичних констуркцій. Не бачу причин цим не займатись.
Баррикадница• 01 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
А ця група вона закрита?
Нет.
Но ссылки тут давать же нельзя
Розумна Губка
• 01 декабря 2024
Ответ дляБаррикадница
Нет.
Но ссылки тут давать же нельзя
Це випадково не група Learn German Lnaguage?
Баррикадница• 01 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Нет
Там тоже есть учебники?
Можно скачать с любого ресурса в интернете - это не имеет значения
Там тоже есть учебники?
Розумна Губка
• 01 декабря 2024
Ответ дляБаррикадница
Нет
Там тоже есть учебники?
Так, є. Напишіть назву групи. Я знайду. Может там щось ще цікаве є.
І шукати саме так - з помилкою в назві.
Розумна Губка
• 01 декабря 2024
Ответ дляБаррикадница
Нет
Там тоже есть учебники?