ДелиВерка• 01 декабря 2024
Ваші лайфхаки для боротьби з міллю
У речах.
Прийшла зима, і половина лонгслівів виявилась підгризена. У мене в омновному шерсть на зиму, тепер страшно залишитись без усього гардеробу((
Ворую вкусняшки• 01 декабря 2024
В квартирі в Харкові лишила купу різних засобів антиміль. Літом була все норм.
Обновила.ну і слідкувати за крупами на кухні
ДелиВерка
• 01 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
На кухні нема точно, це в гардеробній завелась
Пліснявілий сир• 01 декабря 2024
Мамин древний лайфхак- сушёные апельсиновый корки в шкафу, ещё никогда не подводил
Я на хвилинку• 01 декабря 2024
Лаванда, напихаю у всі шафи,і на кухні теж, у тонесеньких мішечках - у червоному маркеті є зручні, дуже тонкі, типу подарункові, вони ще й виглядають красиво. Але у мене її дуже багато, вирощую. Як купляти, то можливо буде напряжно та вигідніше антиміль з магазину.
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2024
Тютюн
Просто купую дешеві цигарки і в коробочки маленькі насипаю та розкладаю.