Аноним_1859• 01 декабря 2024
Свидетельство о рождении не добавляется в Дие
Чтоб тысячу получить.
Блондинка в Законе• 01 декабря 2024
Так там написано, что только через 4 дня можно будет добавить.
Единорог помог• 01 декабря 2024
У меня младшего ребенка подтянулось, а старшего (15лет) тоже не получается.
Ane4ka-9cee• 01 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
В мене так само, чекаю коли розгрузять сайт
ФФФФристайла• 01 декабря 2024
Коли вносили в базу даних допустили помилку, в нас не поставили прочерк між серією і номером ( дія також не підтягувала, виправили і все ок). Зверніться до органу де отримували свідоцтво хай перевірять.
руки_Крюги• 01 декабря 2024
В мене з дітьми різне прізвище після розлучення, і їх св-ва взагалі не тягнуться в мої документи в Дії, пише на кшталт ´внести св-ва можуть лише батьки´. Я взагалі не розумію- в реєстрі св-тв виходить мого інн немає, шоб воно співставило це?...
Так я і гроші на дітей не зможу оформити, виходить.
Міряно-переміряно• 01 декабря 2024
У мого старшого також не підтягується. Вже більше 3 років так, серія починається з 1.
Вам телефонограмма• 01 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
в мене з дитиною рiзнi прiзвища, свидоцтво його в моiй дii є. а от в батька не додаеться,хоча з ним на одному прiзвищi.
серiя 1-жд i дитинi 16
руки_Крюги• 01 декабря 2024
Ответ дляВам телефонограмма
серiя 1-жд i дитинi 16
А в свідоцтві дитини ваше яке прізвище? Як зараз? Бо в нашому св-ві я вказана із прізвищем дитини,потім розлучилася і повернула своє дівоче. А от в св-ві виходить в мене ще ´шлюбне´ прізвище.