Мальчижка• 01 декабря 2024
Короста!! У кого була-як довго лікується?
Дитина підліток навчається,підхопила коросту-ходили до дерматолога
Пару днів поки не приїхала до дом ,не мали змоги обробитись поміняти попрати поутюжити речі
Вже тиждень лікуємось мажемось (комбінуємо перметрин і бензилбензоат) під наглядом лікаря..
А роздирає все сильніше.. здається ще гірше стало чим було(не розкидається,але там де є то сильніші вавки ,дуже чешеться)
Антиністамінні пємо
Постіль речі міняємо…
Може хтось щось підскаже ..
🙏🙏🙏як довго вона лікується.. так мало інформації в інеті
Антиністамінні пємо
Постіль речі міняємо…
Може хтось щось підскаже ..
Мальчижка
• 01 декабря 2024
Так ми чередуємо,три дні один препарат не мились ,далі помилась інший препатат. Три дні,помились і знову попереднім мастимось..
Якби все вірно.. дерматит напевно вже отримали..
Мальчижка
• 01 декабря 2024
Бо тільки сьогодні вже бачу щось схоже на дерматиь.. прийдеться вже його лікувати..
Але ж чешеться в ночі так само.. може там вилуплюються з яєць …
Мальчижка
• 01 декабря 2024
Діло в тому що воно в ночі чешеться сильніше ще й досі.. в день набагато легше
Мальчижка
• 01 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Напевно той що лікував мені коросту 20 років тому. Йдіть до іншого
В мене таке лікування закінчилось психіатром , а вся шкіра була раною
Лікар хороший рекомендували,але може бути що хоч
до іншого можна сходити, дякую
Але я просила відгуки я чи хворіли і як довго(і чим лікувались ) у Вас як саме все проходило?
до іншого можна сходити, дякую
Мальчижка
• 01 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Я лечила серной мазью
Тоже вещи каждый день меняла и постельное
Як довго мастились ?як взнали що вже вилікувалии?
Мамина корзиночка• 01 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
У нас была. Мазались бензилбензонатом натрия смешанным с хозяйственным мылом. купаться нельзя! Все вещи утюжить. вылечились в течение недели.
Мальчижка
• 01 декабря 2024
Ответ дляМамина корзиночка
🙏 дякую за відповідь !
Плету интриги• 02 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
Недели две, но легче стало с первого намазывания. Сам процесс обмазывания этой мазью всей поверхности тела меня очень раздражал