Барвіночка• 01 декабря 2024
Ірина Черняк, chernyak.blog, курс ´Самоцінність Автентичність´
Дівчата, хтось його проходив? Чи збирається може? Як вам?
ПолБатона• 01 декабря 2024
Як не напиши, щоб шукати легше було, а все то фуфел повний. Що то за тьотка невідомо, але і шукати не буду))
Варена цибуля• 01 декабря 2024
Слідкую за іриною. Але нічого не купую, так, різного роду корисності, не не більше. Розумію, що людина так заробляє. І навіть вихвалялася цим, що ’Один запущений курс на рік годує її потім увесь наступний’.
І оцей її кавалер з ’ВИ звертанням’- то трешак..
Перша скрипка• 01 декабря 2024
Прохожу курс с водкой и коньяком от Черняка (Е.), самоценность ощущаю с первого глотка!
Барвіночка
• 01 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Ахххаа) Це точно
Барвіночка
• 02 декабря 2024
Ответ дляВарена цибуля
Я взагалі всякими курсами не страждаю, але її відео реально виявились корисними для мене. Тепер думаю, чи варто.
Барвіночка
• 02 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Проходила. Херня полная! Не советую!
Ви серйозно, чи це жарт 😉?
Мене вправи з КПТ цікавлять
Барвіночка
• 02 декабря 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Господи, еще кто-то на это ведется? Без лоха и жизнь плоха 😂
Абідна😆, бо мені реально цікаво. Я , знаєте, не довіряю відгукам в інсті
Перша скрипка• 02 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
Ви серйозно, чи це жарт 😉?
Мене вправи з КПТ цікавлять
Я вам кажу, в порівнянні з продуктов від Черняка Є. Це хєрня. Євген краще додає впевненості
Барвіночка
• 02 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Тільки один мінус, дія тимчасова😋.
Хоча колись читала, що колишній мер Нью-Йорка рекомендував те саме, і ефективно практикував. Головне здоров´я мати для такої терапії 😎
Леннон_Жив!• 02 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
Автор, якщо у вас є проблеми з цим вам будь які уроки по самовпевнегості стануть у нагоді.
Самооцінка дійсно дуже впливає на нашу якість життя, тож займайтеся.
Барвіночка
• 03 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Дякую!