Оскорбляю всячески• вчера в 22:23
Порадьте недорогу пральну машинку.
Потрібно для квартирантки.Стара погано працює,квартирантка каже,що при пранні барабан стрибати почав.Майстер їй сказав ремонт 4-4.5 тис.Машинка давно не нова,тому думаю чи варто її ремонтувати,чи купити нову.
Без комплексів• вчера в 22:25
Бачила недавно десь у ФБ скидали фото, що є хороші акційні ціни в Епіцентрі
Лукава Кішка• вчера в 22:26
Якщо справа в заміні резинки, то замінюйте, нащо нову купувати? Викличте майстра
No problems• вчера в 22:32
Ответ дляТишком нишком
Щось дохера він за заміну амортизаторів захотів
Сто проц. Лохов ищет
Амелі на мілені• вчера в 22:35
купіть б.у з Європи. Прослужила 5 років німцям і вашій квартирантці ще 10 прослужить
Оскорбляю всячески
• вчера в 22:35
Я теж думаю,що щось задорого.Думаю, може краще вже нову взяти тоді.
Оскорбляю всячески
• вчера в 22:37
Ответ дляАмелі на мілені
Знати б де шукати нормальну.В мене так мама купила,а вона якась проблемна була.Довелося нову все рівно купувати.
Неправдиша• вчера в 22:42
Ответ дляЛукава Кішка
Интересно, чем Вы читаете?
ДваДваВісім• вчера в 22:44
Ответ дляОскорбляю всячески
Бу ні, краще нову, купила колись теж бу то тільки проблеми були з нею
Лукава Кішка• вчера в 22:52
Ответ дляНеправдиша
Интересно, чем Вы читаете?
Зрозуміло, що квартирантка хоче нову машинку, майстра завжди повинен викликати власник
Оскорбляю всячески
• вчера в 22:58
Ответ дляЗалатавая
Сколько стоит аренда вашей квартиры?
9500- 3 кімнати.
Залатавая• вчера в 23:01
Ответ дляОскорбляю всячески
9500- 3 кімнати.
Не много. Да,тогда есть смысл не дорогую покупать. Но думаю б/у из Германии брать не стоит. Просто купите в магазине самую дешевую,но новую
Оскорбляю всячески
• вчера в 23:15
Ответ дляСамавиховуюКота
я покупала б\у на .... за 4 штуки при оренде в 8..и все...
Де купували?Гарантія якась є?
Білка в колесі• вчера в 23:38
В мене теж по 4.
Слава Богу ,по кілька років працюють.
І собі бу взяла,бо моя за 8 років розкришилась всередині.
З нових.
На Європу кращий товар відправляється,то спинилась на б.у
Слава Богу ,по кілька років працюють.
З нових.
Ліплю вареники• сегодня в 00:59
Ответ дляТишком нишком
Нам 2 тыс обошлось