ША! я прийшла!• 01 декабря 2024
Студентка першого курсу шукає стажування в компанії чи вакансію адміністратор.
Донька розглядає стажування чи вакансію адміністратора. У неї довгі канікули в універі 3 місяці. Хоче підзаробити..Де шукати на яких сайтах?
Чекаю завтра• 01 декабря 2024
Стажування першого курсу.... І що вона вивчили з вересня до грудня на першому курсі?
Гарнюнька• 01 декабря 2024
Ответ дляпалка-копалка
Авторе, нікому не потрібен співробітник на 3 місяці.
Ще й щоб цей робітник підзаробив
палка-копалка• 01 декабря 2024
Ответ дляГарнюнька
Ще й щоб цей робітник підзаробив
Ну, це нормальне бажання, але не на посаді адміністратора. Донці автора варто шукати погодинну роботу: промоутера та інш
Акуна_Матата• 01 декабря 2024
Ответ дляпалка-копалка
Ну смотря в каком городе
Поверьте! Очень много ищут
И очень много находят!
Поверьте! Очень много ищут
И очень много находят!
палка-копалка• 01 декабря 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Ну смотря в каком городе
Поверьте! Очень много ищут
И очень много находят!
Поверьте! Очень много ищут
И очень много находят!
Ну як й адміністратор на 3 місяці? Тільки 2´його потрібно буде навчати,а потім він піде
Акуна_Матата• 01 декабря 2024
Ответ дляпалка-копалка
Так пусть не говорит что она на 3 месяца 😃
Гарнюнька• 01 декабря 2024
Ответ дляпалка-копалка
Чему там учить 2 месяца?
ОливьЕЖечка• 01 декабря 2024
На ворк юа.
Стажування повноцінні нормальні після 4-5 курсу можна шукати безпосередньо на сайтах компаній, в розділі вакансії. Наприклад Сільпо, Кока кола і інші корпорації.
А шо сталося?• 02 декабря 2024
Прибирання, баристи, офіціанти, продавці і.т.д це може бути. Стажування на першому курсі це смішно. Адміністратора ніхто на 3 місяці не візьме, або в якусь шарагу за морозиво, бо для нормальних компаній плинність кадрів це слабка сторона, яка потребує коригування.
ША! я прийшла!
• 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
А какая специальность?
Міжнародна економіка.
ША! я прийшла!
• 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
А не хочет она составить список потенциальных компаний работодателей и попросить стажировку у них?
Вже теж думали.
ША! я прийшла!
• 02 декабря 2024
Я вважаю, що це прекрасно коли студент прагне знайти роботу чи стажування,щоб потім було легше в майбутньому знайти роботу.
Всі це проходили і проходять. Коли студент на 3 -4 курсі, щоб знайти стажування чи роботу вже за плечима треба мати опит не менше року,а де його взяти.
ША! я прийшла!
• 02 декабря 2024
Чесно,адміністратора не треба навчати 2 місяці. Це не вакансії бухгалтера,економіста...
Краля-Галя• 02 декабря 2024
Ммоя донечка, влаштувалась продавцем у відділ одягу після 1 семемтра 1 курса. Робота, не за профілем її, але, вона шукала на вихідних, дуже зручно. Коли є час, виходить і серед неділі. Шукала на work.ua. Амбіції студентів, не співпадають з досвідом і побажаннями роботодавців.