ДлинноНожка• 02 декабря 2024
Перлиночка від Андре Тана)
Це він під психолога косить в тих відосах?
Білка в колесі• 02 декабря 2024
Яка різниця косить чи ні. Деякі жінки в житті не чули до себе звернення ласкаве,Андре дає це.
Мені трапляються його відео,мені він подобається,приємний та добрий
НЛОша• 02 декабря 2024
Ответ дляБілка в колесі
Почитайте відгуки від колишніх працівників, судячи з усього, далеко не душка
Білка в колесі• 02 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
Може змінився,переосмислив. Буває таке
Оле Лукойе• 02 декабря 2024
Бесят половозрелые мужики не в армии, а в инстах ересь постящие.
Мой служит, заранее отвечаю на этот вопрос.
Ручки-Крючки• 02 декабря 2024
До чого психологія? Людина намагається щось світле і добре привнести в світ.
Якщо це хоч комусь поліпшить настрій - воно того точно варте.