Щебетушка• 02 декабря 2024

Чоловік приховав дохід, збрехав

Випадково знайшла в нього в кармані 25 т г.
Це при тому що каже грошей нема. Буквально днем, кажу дай дитині на флавовір, каже останні 200 грн. Я потратила те що дав на квиток за кордон. І вчора скупилась поїсти додому. 17 виїзд. Це шо таке, ніби вмовляє щоб залишилась але я в це не вірю і бачу небажання щось робити для сім´ї. Як мені переграти? Зробити вигляд шо не знаю про гроші чи закатати істерику? Тоді взагалі нічого не отримаю. А при сварці кричить грошей не дам на дорогу нам з дитиною.
Треба ось так• 02 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Може вам тільки скажи що є гроші, відразу на всяку хрєнь спустите
Другое дело вы-экономная и работящая
МЕСТО_Встречи• 02 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Дитині допомагає. Як профілактика коли десь їдемо і хтось кашлянув, дитина не захворіла, + я хворіла а дитина ні, давала їй теж як профілактика. І справа не в флавовіру а в тому що відмовив купувати дитині, коли гроші були
Автор почему вы не работаете при таком муже? Он вам и заграницу оплачивает, мой вообще сказал денег на заграницу не даст, поэтому я сама работаю и езжу, но к нему отношение чисто ради одного жилья
Я такая - жду трамвая• 02 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
действительно странно, это же не женщина остается с детьми на руках, в случай чего и все мужчины после развода исправно платят алименты берут на себя половину забот про ребенка
Не всі жінки після розлучення залишаються з дітьми.
СамавиховуюКота• 02 декабря 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Всього лиш 99%
автор Щебетушка • 02 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Нормально. Не знаю і все. Можете ще й начїхати звідки в нього такі гроші
Все норм, сестрі його написала скажіть з мамою хай краще гроші ховає. Приїхав з роботи в гарному настрої і каже шо ти по карманам шариш, соромно стало
автор Щебетушка • 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Вы ж уже подали на развод, забираете ребенка в и Германию 🚌.
Оставьте бывшего мужа и его деньги в покое, ему ещё старшему ребенку алименты платить.
Ахаха та та чорну ікру жре їй вистачає 50 проц аліментів
Неробименінерви• 03 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Тяжело вам жить, наверное.... ((