Christ1na• Изменено сегодня в 07:24
Той, хто у 2019 голосував за Зеленського, ви зрозуміли що зробили помилку?
По слідам топової теми про чому в українців така доля.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Не голосувала за нього
Ответ дляМарика-bf42
Помилка була лише одна і не там, де ви її шукаєте. Вибравши шлях незалежності від раші, Україна, нажаль, не спрямувала весь свії ресурс на створення того, що її захистить від сусіда. Це зброя, армія і багато ще чого. А війна була неминуча.
Полностью согласна!
Ответ дляValentina shop2020
Та нет как раз за Зе голосовали ,поверили его красным словам,но очень ошиблись,а он все врал
а що він брехав? Вся виборча компанія була так побудована,що він конкретно нічого не обіцяв.(де пресконференції, та нормальні дебати з незаготовленими реченнями?де пряма мова?)
А все.що ото ви напридумували під час інфро-обробки-- - то виключно тепер ваші проблеми.
він вам чесно сказав- ’Я вам- нічого не должен.’
klaraneill• 1 час назад
Ответ дляmeatlug
Як цікаво збігаються числа….
это реально совпадение, потому что это разные, почти диаметральные утверждения
klaraneill• 1 час назад
Ответ дляmeatlug
Та ви шо))))діаметральна, це ж треба)))
І дизлайк теж не ваш, само собою))))
Лицеміри.
І дизлайк теж не ваш, само собою))))
Лицеміри.
дизлайк мой) но в опросе я голосовала Да, кстати первая))
Natal_ka91• 1 час назад
Справа ще в тому, що дійсно хорошим людям так чи інакше не дозволять стати у руля країни. Хочете того чи ні, всі вони маріонетки
Mrs.Ochmonek• 1 час назад
Ответ дляshariat
Матеріаом, які знайшли при обшуку в будинку Медведчука свідчать про те, що рішення про бліц-кріг було прийнято в 21 році, на основі матеріалів про настрої суспільства, низьких рейтингів влади і відкату по питянням нац.оборони. Про це купа інфи.
Без матеріалів Медведчука, путін напав на Україну в 2014, з планами подальшої окупацією . І продовжив в 2022. Оскільки згоди на поступову здачу і узаконення її не отримав, пішов ва- банк. І програв.
Настрої суспільства - це що саме? Пуйлу пофіг на настрої, хоч правдиві, хоч ні. І жорстокість нападу це підтверджує
Mrs.Ochmonek• 1 час назад
Ответ дляshariat
Да, виходить він ’должен толька мамє і папє’, а зараз тцк волочить всіх. Чи можуть громадяни послідувати його прикладу і рвати повістки?
Поганий Порох зразу зробив звилі мобілізації, ротації і мобілізовані служили 1 рік, хороший Зеля хоч би після 5 років демобілізував
Тільки є нюанси: не було повномастабного вторгнення по всіх напрямках і раша ще робила вигляд, що їхтамнєт
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ага, і тому в перших ешелонах везли оркестр і військову форму, Київ за 3 дні був не прикол, а їх основний план. Хотів-хотів напасти, що аж 8 років чекав...Велика війна - наслідок бездарної зовнішньої політики, зменшення витрат на оборонний комплекс, армію, та ігнорування об´єктивної реальності.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Кацапи могли робити любий вигляд, а у нас за рік перейшла армія з мобілізованої на контрактну, розбудовувався оборон пром, відбувалася інтеграція в європейську спільноту і скпарація від кацапстану. Ну от клоуна на чолі держави не було, це да, не поржать...
tanysha777• 1 час назад
Ответ дляArgesha
Він нас ошукав взагалі-то. Голосували ми за людину, що протилежні тези вимовляла.
Я позначила: ’Так’, але винною себе не вважаю.
А хтось знав напевне, що херпіду перекуплять брити?
Ошукати воно могло тільки тих, хто в 2019 вперше опинився на планеиі Земля і саме в Україні
Бо, не знати, що ця істота все своє життя принижувала українців, вела свій бізнес тільки на расії ? Або в комі весь час бути
Порошенко звісно далекий від святого, але, точно не зрадник
І він чітко розумів, що шлях України - бути подалі від рф, хай навіть і заради збереження свого ж бізнесу
Але ж, це треба мати хоч одну звилину, щоб осягнути перспективи для всіх
Натомість, путін чітко розумів, що ще один строк Порошенко і Україна вже назавжди вислизне з його рук
Так і згодував вам всю цю брехню
Немає ніяких виправдвнь, нікого зеленський не обманював- він завжди говорив російською, працював на росію і мріяв про дружбу з росією - так звана акакаяразніца
Так і згодував вам всю цю брехню
Mrs.Ochmonek• 1 час назад
Ответ дляshariat
Просто подивіться бюджети на зброю тих років ( це вже не кажучи про знищення складів зі зброєю і експорт зброї в усі країни), перед тим як писати про розбудовування оборони прому. Що конкретно було розбудовано? Порохового заводу не побудували, а на всі розробки типу нептуна - 0. Нуль! Подивіться на всі бюджети
Але так, податок на війну дозволив покращити харчування в армії + форма .
А про клоуна ржачно тільки вам з пуйлом. Ще наркомана не забудьте.
Не перестаю дивуватися як просто лозунгами можна так промити мозок людям.
Mrs.Ochmonek• 1 час назад
Ответ дляshariat
Не чекав, а напав , в 2014. А потім готувався до наступного, готував не тільки форму
Ответ дляtanysha777
Так і згодував вам всю цю брехню
Повністю згодна
Mrs.Ochmonek• 1 час назад
Ответ дляОдуванчик number one
фото
Портніков, і цим все сказано. Зманіпулює, перекрутить так, як йому зручно. Залежно від замовника - останні роки це Порошенко.
Повна відсутність логіки.
Одуванчик number one• 59 минут назад
Ответ дляMrs.Ochmonek
Повна відсутність логіки.
Вважаєте себе розумнішою нього?
Mrs.Ochmonek• 56 минут назад
Ответ дляОдуванчик number one
Вважаєте себе розумнішою нього?
Я бачу його маніпуляції. І гебешну московську школу.І як він завжди прислудували , кому треба, починаючи з Кучмівських часів.
Він добре володіє словом, на відміну від мене. Але глибоко непорядна брехлива істота. На відміну від мене)
Ответ для_ЯгодаМалина_
Я не знаю, но власть кардинально меняет людей. Люди голосовали не за зе, а против Порошенко.Наелись уже віроймовой. Голосовали за обещание договорится ’ с чертом лысым’. А он как и все предыдущие не выполнил ни одно обещание. Еще и узурпировал власть
А що поганого в самоідентичності?В вірі ,мові,арміі сильной?договорится посредине вам зеля пообещал,договорился?Вкраінчики хотели як завжди,одной сракою на двух стільцях,але щось пішло не так
Mrs.Ochmonek• 45 минут назад
Ответ дляОдуванчик number one
Вважаєте себе розумнішою нього?
Розберіть цей допис портнікова самі.
Він каже, що після Парижу Путін з´ясував , що Зеленський не буде йти на поводу у рф, як вони розраховували, і не здасть державних інтересів України ( а народ , на думку пуйла, хоче в РФ). Тому пуйло вирішує йти великою війною і очікує від народу України червоних доріжок для окупантів. Так, за портніковим?
Тоді два логічні питання:
Чому одразу, з перших днів і тижнів, вбивств, катування, Буча, всіх підряд? Це ж наказ зверху - проявити максимум жорстокості до тих, хто ніби-то їх підтримує. ?? Де логіка?
І друге, основне. Якщо після Парижу Зеленський розчарував пуйла і не пішов на здачу України, то чому всі так звані патріотичні потрошенківські блохери , включно з портніковим, з того часу лише ллють бруд на Зеленського? Він не виправдав їхніх очікувань по здачі України? А пішов переконати світ допомагати Україні і йому це вдалося? Це найбільше нервує?
Ще й Єрмак, в групі Єрмака - Макфолапо зброї і санкціях для рф - ну, точно ж ’ ворог’, млин
Тоді два логічні питання:
Ответ дляNatalia505
Ті самі люди які голосували за потужного зараз воюють, витягують людей з під завалів, лікують, продовжують працювати і рятують людські життя. Є частина які працюють на систему, менти, тцкуни. Але в кожного злочину є ім´я. Що робить наш не шанований президент і його друзі? Держава, та її система управління, збудована так, що кожен наступний не буде краще попереднього. Державна система не для звичайних людей. Вона існує для збагачення тих, хто при владі. Якщо ви думаєте що зміна головних персоналій приведе до змін в цілому,ви помиляєтесь
Ні не правда,не треба маніпулювати.Є достойні люди,політики,яки приведут краіну до ладу.просто треба бути послідовними,та обирати свідомо,а не против