В курсі діла• 02 декабря 2024

Порадьте вашу гірлянду-бахрому від юсб

Почала шукати гірлянду і трохи розгубилася. Розбіг цін великий, продавці часто не зазначають тип живлення.
Порадьте ваші бахромки, які працюють від павербанку і не за всі гроші світу.
Дівка в намисті• 02 декабря 2024
Я на али брала. Три года работает и все ок
Дадосвидания• 02 декабря 2024
Шторка роса с Али
ПироженкА• 02 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ну так дайте ссылку автору
Дівка в намисті• 02 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Ну так дайте ссылку автору
Три года прошло. Уже не найду. А в чем проблема у другого продавца купить? Они все с одного склада заказывают
Кудлата хмаринка• 02 декабря 2024
а шо за бахрома?
автор В курсі діла • 02 декабря 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
а шо за бахрома?
Є гірлянди-штори, вони довгі, 2-3 м. Бахрома коротша, 60-70 см. Для кухні моєї зручніше.