Анти-анонім• 02 декабря 2024

Ваши бабушки тоже так делают?

Рассказывают подросшим внукам неприятные вещи с детства родителей.Расстроилась(
Аль де Барановна• 02 декабря 2024
Бабушки, они такие: ашотакова?
автор Анти-анонім • 02 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
Бабушки, они такие: ашотакова?
Моя рассказала полуправду, которую ещё и приукрасила и вливает в уши ребенку, что я с головой не дружу.
Ухахайкина• 02 декабря 2024
Моя покійна бабуся розповідала анекдоти з матюками моїм батькам, які я їй по секретику розповідала).З другого класу я зрозуміла: довіряти нікому не можна
Аль де Барановна• 02 декабря 2024
Ответ дляАнти-анонім
Поговоріть з нею наодинці. Нафіга то дитині знати. А якщо це початок підліткового віку, коли і без цього авторитети пливуть, бабусі треба вміти тримати рота закритим
Астановитесь• 02 декабря 2024
Ответ дляАнти-анонім
а что у вас с головой?
Copy-Paste• 02 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
а что у вас с головой?
вещи с детства
Голена блондинка• 02 декабря 2024
Я нічого такого не робила про що б знали мої батьки щоб не можна було розповісти дітям. Якщо буду мати внуків то думаю що розповів їм кілька цікавих історій про моїх дітей. А якщо моїм діткам це не сподобається, то що ж, своїх я якось виростила, а догляд за внуками це послуга, а не обов´язок.
автор Анти-анонім • 02 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
а что у вас с головой?
Все ок с головою
автор Анти-анонім • 02 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
Так, згодна, але моя бабуся наполягає на догляді, хоча мені це не потрібно
Голена блондинка• 02 декабря 2024
Ответ дляАнти-анонім
Тоді ставте свої умови. Той хто робить послугу, встановлює правила. Не буде до них застосовуватись, не давайте дитину.
Квітка Миру• 02 декабря 2024
В мене дочка 30 років. У якийсь момент я зрозуміла, що в дитини є проблеми, бо я дуже ідеальна, а вона ні. Їй стало набагато легше жити, коли я перестала бути ідеальною і стала розповідати про свої проколи в житті.
Сливочная пенка• 02 декабря 2024
А что мешает ограничить общение детей с такими бабушками?
Моя бывшая свекровь рассказывала моему ребенку что я запрещаю с ними общаться, это мы ещё были в браке с мужем и постоянно ездили к ней в гости с ребенком как положено. Но ребенок в 5 лет постоянно выслушивал от бабушки что я не даю общаться
Ну не даю так не даю. Не общаемся уже 10 лет. Фантазия свекрови сбылась.
все по ГОСТу!• 02 декабря 2024
Бабушка мужа кск-то спросиоа моего малого классе в 4-5 ты куриль? Тн типа нет ... -Папа твой уже во втором бросил )) и свекровь малым может рассказывать про мужа всякую хрерь, которую он творил ... моя таким не страдает
Бабо-лебідка• 02 декабря 2024
Ну що старе, що мале.
Мій батько про себе ще більший треш розказує: як курив з 5го класу і гроші у батьків крав
Бабо-лебідка• 02 декабря 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Може, ви просто не кинули курити в 2му класі :)
НуКаНаКа• 02 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Ну що старе, що мале.
Мій батько теж розказував,як у першому класі крав табак у свого діда і робив самокрутки зі сторінок букваря🤦‍♀️ Єдине питання,яке після цього виникло у дітей, як він тоді зміг школу закінчити ще й освіту вищу отримати😄
Білий Лосик• 02 декабря 2024
Просто подумайте, что такие истории показывают детям, что родители тоже люди, тоже были детьми и косячили. В таком случае будет больше доверия к родителям, если будет известно, что они тоже могут быть неидеальными. Нам же нужен авторитет в глазах ребенка, а не образ святого безупречного родителя. А это разные вещи.
Гитта Ягг• 02 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
Я думаю это из той серии, «а когда Тане было 4 года, она наелась шелковицы не дотерпела до туалета, и нагадила в трусы».

Или как наша соседка рассказывала про свою внучку, «она такая дурочка была, я ее куклу отдала другой своей внучке поиграть, а та ее в костер бросила, так эта дурочка так рыдала, видишь ли ей эту куклу сваха покойная подарила» и от нее же «вечно плакала, то собаку ее отдали - она плачет, то торт ей не оставили ( на ее же день рождения), плачет».
Как вы понимаете, внучка как выросла, с бабкой больше не общалась.
Хочу на Балі• 02 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Але такі історії повинні розповідати батьки. А не баба з дідом.
Моя свекруха розповідала моїй дитині відверту брехню про мене і чоловіка моїй дитині. У нас вдома треш почався в відносинах через це. Ще й за два роки до вступу до університету. Ми не знали з якого боку до неї підійти , не знали звідки вітер віє. Навчання закинула, на нас дивилась звірем. Коли нарешті з´ясували, чоловік заборонив спілкування дітей наодинці з свекрухою. Тільки, якщо він поруч.