Svetl.ana• 02 декабря 2024

Как заработать в это тяжелое время? А вот как. Не завидуйте.

Видання NV вийшло з рейтингом найбагатших олігархів 2024 року. Трійка призерів: Ахметов, Пінчук, Порошенко. Якщо з першими двома все зрозуміло, то з Порошенко – цікавіше. За цей рік він збагатився з 950 млн до 1,2 млрд доларів. В країні, яка важко воює, Порошенко заробив на 22% більше, ніж у 2023.
Найбільш цікаво, що Петро Олексійович мав би пишатися такими досягненнями. Ще на початку війни він був всього 12-й в рейтингу. А от фантастично збагатився якраз за час повномасштабного вторгнення росії.
Порошенко став ТОП-олігархом, але записав мільярд на сина, щоб не шокувати українців — експерт.
Петро Порошенко у 2024 році увійшов до ТОП-3 олігархів України, наздогнавши Ахметова та Пінчука. Але ПеПо записав усе на сина Олексія.

Нагадаємо, що Олексій Порошенко втік з країни на початку вторгнення.
Наявність мільярдних статків не заважає Петру Олексійовичу збирати донати з українців.
В той час, коли Порошенко-старший піариться на крові, Олексій Петрович Боздрист насолоджується життям у Лондоні та Монако.

Нардепи з партії Порошенка теж переписують активи на своїх родичів і близьких. «Євросолідарність» вважається найбагатшою фракцією, а сам Петро Порошенко заробляє більше, ніж усі депутати Європарламенту разом узяті.

Олігарх-мільярдер вирушив до Європи скаржитися дипломатам на важке життя під час війни, а потім завітає до синів у Лондон на Різдвяні свята.

Тим часом Геращенко і Южаніна розповідають про ’зубажіння’ через збільшення військового податку на 3,5%.
77 года рождения• 02 декабря 2024
Ответ дляSvetl.ana
любите ахметова?
А ви молодого смарагдового фараона Херпіду?
77 года рождения• 02 декабря 2024
Ответ дляSvetl.ana
иловайск тоже и много городов
Ви ще про Крим забули.
Відредагуйте, поки є час
Манула• 02 декабря 2024
Ответ для77 года рождения
На вушко вам?
Судячи з усього, Маріуполь, Енергодар, Бердянськ, Херсон, Бахмут, Авдіівку ... теж. Хто, як не Порошенко?
LudaSHS• 02 декабря 2024
Ответ дляМанула
Мені здається кожного місяця одне і те саме вкидують.

Пора вже на Залужного і Буданова переходити, найближчі конкуренти на можливих виборах найвеличнішого найпотужнішого як ніяк
На Юлю!!
автор Svetl.ana • 02 декабря 2024
Ответ для77 года рождения
я люблю рошенки.
oksana_kseniya• 02 декабря 2024
А де посилання???
Чи як...
За запитом найбагатші олігархи 2024р. в Украіні пишуть:
https://focus.ua/uk/ratings/667651-reyting-fokusa-...
https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20241022-hto-najba...

і Порошенко тут не на 3-му . місці,навіть не на 5-му
Fresh• 02 декабря 2024
зебіли вже крутяться як вужі на сковорідці, не можуть пережити
порох молодець знає, як заробляти)))
77 года рождения• 02 декабря 2024
Ответ дляoksana_kseniya
А де посилання???
Чи як...

Зараз автор, як це побачить, вдавиться рошенкою.
Що ж Ви так, критично мислите і надаєте інфу з порогу?
Плутаєте карти автору і її гопнікам з КР
автор Svetl.ana • 02 декабря 2024
Ответ дляoksana_kseniya
А де посилання???
Чи як...

https://www.unian.ua/economics/other/poroshenko-st...
lus_so• 02 декабря 2024
Хєхє, зараз перед виборами зеліні статки полізуть назовні. Союзники вже зняли цю тиху заборону. А там, на відміну від порошенка, ні фабрик ні бізнесів ні жодного іншого легального джерела прибутків. Оце буде кіно. А оце мекання, що легальний мільярдер має легальні мільярди смішне.
автор Svetl.ana • 02 декабря 2024
Ответ для77 года рождения
https://finance.comments.ua/ua/news/2024/reyting-n...
Lv1107• 02 декабря 2024
Порох завжди мав бізнес, і не один. Але ж як він очі муляє, треба ж очі від розкрадання війскового бюджету/допомоги якось перетягнути. А чому ви впевнені, що тільки Порох основний конкурент Зе?
Оленёнок• 02 декабря 2024
Ответ дляingaruta
я в шоке и ужасе.оно ж самолеты и оружие последнее наше спродало в 15 году когда у нас уже кровь лилась.липецкая фабрика в 16 году конфеты штамповала и магазины от белгорода до владика аж гай шумел.миллиардные налоги путину шли.фабрика и сейчас стоит заморожена временно судом.но и сейчас вся россия в рошене-гетьман через казахстан пихает .бабло рекой
Кто-то в этот бред верит?😂
Оленёнок• 02 декабря 2024
Ответ дляingaruta
повзрывали наши склады с оружием .обворовали до нитки и последние самолеты спродали.ну да ..лондонская ж недвига сама не купится..где сыновья молодые вгодованные.какого х...хоть на дроны не пошли оператрами.лкшери житуха лондонская а данные обновили?
Больше экспрессии! Еще надо упомянуть, что Порошенко убил и съел брата, а то не заплатят
oksana_kseniya• 02 декабря 2024
Ответ дляSvetl.ana
видно, що заказуха.... і фото ж відповідне підібрали...постаралися))))... мені здається, що бізнес він давно на сина переписав...це стара новина...
Але правильним курсом ідете, товарІщ автор, ...у всьому винен Порох, бо бубочка він же святий... хіба на часі його критикувати.
Оленёнок• 02 декабря 2024
Ответ дляFresh
порох молодець знає, як заробляти)))
Говорят, что это заказуха от Тимошенчихи. Мол она видит себя конкурентом Порошенко в плане борьбы за определенный сегмент электоратов. А там хз, может и зелень всратая
Olga_72• 02 декабря 2024
Ответ дляOdilie
А как там Зе и Ко? Или их состояние не смогли посчитать, сбились?))
Вільна країна. Все відкрито. Хто вам заважає порахувати?
cheryl• 02 декабря 2024
А клоун під час війни своєму папашке пожиттєво стипендію призначив за рахунок державного бюджету. За якісь там заслуги. Краще б той папаша презервативами користувався.
Maryna804• 02 декабря 2024
дєвочкі сьогодні такі активні, вовину тищу відпрацьовують.
автор Svetl.ana • 02 декабря 2024
Ответ дляoksana_kseniya
ви вже таку придбали?
oksana_kseniya• 02 декабря 2024
Ответ дляSvetl.ana
ви вже таку придбали?
Ну ви ....далі по тексту...
Ви це реально бачили????
Я не відкидаю,що таке щось подібне у них є (родини Порошенко).
Але мене більше гноблять і вкурвлюють відосіки від незрівнянного кожного вечора...
Alya91• 02 декабря 2024
Ответ дляOdilie
Они все в офшоры выводят всю жизнь и ни копейки налога не заплатили на развитие страны, поэтому, данные недоступны.
Санька-4b93• 02 декабря 2024
Ответ дляOdilie
Ссыкотно считальщикам, с Ермаком и ко надо дружить.
автор Svetl.ana • 02 декабря 2024
Ответ дляСанька-4b93
вот и вывод - порох и ермак - друзья. что и требовалось доказать
Санька-4b93• 02 декабря 2024
Ответ дляSvetl.ana
А можно поподробнее логическую цепочку, по которой вы пришли к такому выводу?
Санька-4b93• 02 декабря 2024
Ответ дляAlya91
А потом гоняют на крутых тачках, купленных на подарки от бабушки, зарабатывающей сбором Малинки. Даже не пытаются придумать, что умного сказать электорату
ArtPix фотовышивка• 02 декабря 2024
Ответ дляingaruta
пригожин перед смертью сказал что дебальцево порох тупо сдал.
Ви тю-тю вже зовсім? Де ви такі беретесь гупії?
lyudai• 02 декабря 2024
Хочу таку саму статистику по Зеленському і депутатам від ’Слуги народу’.
А ще хочу статистику по кількості депутатів різних фракцій на службі в ЗСУ, по кількості колаборантів та державних зрадників, по кількості осіб, що перебувають під слідством за кримінальними статтями і т.д. Також цікаво було б дізнатися, де і як проживають родичі Зеленського та його 5-6 менеджерів, ’слуг народу’, всіх інших депутатів та посадовців.

Автор, зробите тему з такою інформацією?
Natal_ka91• 02 декабря 2024
Ответ дляОленёнок
А че это про Порошенко найцікавіше?😂 заказуха для имбецилов, причем очередная
Ну та власне. Певно, потужні на стільки збагатилася що й писати непристойно.
Maryna804• 02 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
коли питання стоїть про потужного та потужних, то в темі слово ’заработать’ треба змінити на ’спи...ть’.
А для масштабності зібрати саміт миру та написати черговий план