Видання NV вийшло з рейтингом найбагатших олігархів 2024 року. Трійка призерів: Ахметов, Пінчук, Порошенко. Якщо з першими двома все зрозуміло, то з Порошенко – цікавіше. За цей рік він збагатився з 950 млн до 1,2 млрд доларів. В країні, яка важко воює, Порошенко заробив на 22% більше, ніж у 2023.
Найбільш цікаво, що Петро Олексійович мав би пишатися такими досягненнями. Ще на початку війни він був всього 12-й в рейтингу. А от фантастично збагатився якраз за час повномасштабного вторгнення росії.
Порошенко став ТОП-олігархом, але записав мільярд на сина, щоб не шокувати українців — експерт.
Петро Порошенко у 2024 році увійшов до ТОП-3 олігархів України, наздогнавши Ахметова та Пінчука. Але ПеПо записав усе на сина Олексія.
Нагадаємо, що Олексій Порошенко втік з країни на початку вторгнення.
Наявність мільярдних статків не заважає Петру Олексійовичу збирати донати з українців.
В той час, коли Порошенко-старший піариться на крові, Олексій Петрович Боздрист насолоджується життям у Лондоні та Монако.
Нардепи з партії Порошенка теж переписують активи на своїх родичів і близьких. «Євросолідарність» вважається найбагатшою фракцією, а сам Петро Порошенко заробляє більше, ніж усі депутати Європарламенту разом узяті.
Олігарх-мільярдер вирушив до Європи скаржитися дипломатам на важке життя під час війни, а потім завітає до синів у Лондон на Різдвяні свята.
Тим часом Геращенко і Южаніна розповідають про ’зубажіння’ через збільшення військового податку на 3,5%.
_потужная_• 02 декабря 2024
Ну людям тяжело. Поднимают себе настроение шаленой бджилкой - от этого и доходы.
_потужная_• 02 декабря 2024
Ответ для77 года рождения
А що у вас по зеленим молодим і новим ліцам?
А шо-шо? Поменяют зелёный на смарагдовый и все наладится
77 года рождения• 02 декабря 2024
Ответ дляSvetl.ana
стремятся к пороху. но пока порох замыкает тройку
Від апетитів зеленого і його 95 борделю з арахаміями, навіть Ахметов був в шоці
я в шоке и ужасе.оно ж самолеты и оружие последнее наше спродало в 15 году когда у нас уже кровь лилась.липецкая фабрика в 16 году конфеты штамповала и магазины от белгорода до владика аж гай шумел.миллиардные налоги путину шли.фабрика и сейчас стоит заморожена временно судом.но и сейчас вся россия в рошене-гетьман через казахстан пихает .бабло рекой
77 года рождения• 02 декабря 2024
Ответ дляingaruta
О! Колежанка автора зайшла! Ви за газеткою?
Драсті
Ответ дляingaruta
рошенки это прикрытие. основной ’бизнесс’ в тени.
Ответ дляОленёнок
А че это про Порошенко найцікавіше?😂 заказуха для имбецилов, причем очередная
Мені здається кожного місяця одне і те саме вкидують.
Пора вже на Залужного і Буданова переходити, найближчі конкуренти на можливих виборах найвеличнішого найпотужнішого як ніяк
Ответ дляingaruta
а в 2000г когда гетьман был премьер министром всегда говорил-мы в нато не пойдем нам оно не надо бо путин обидется.и в 17 году он против нато был а в 2000х гг много стран легко вступило в нато
так он же основатель партии регионов, зачем ему нато.
77 года рождения• 02 декабря 2024
Ответ дляSvetl.ana
А ще він свого брата з´їв у трусиках
Маска-0b9f• 02 декабря 2024
Вот и верь после этого советчицам,которые все на правильном питании и на торты Рошен даже и смотрят.
77 года рождения• 02 декабря 2024
Ответ дляingaruta
повзрывали наши склады с оружием .обворовали до нитки и последние самолеты спродали.ну да ..лондонская ж недвига сама не купится..где сыновья молодые вгодованные.какого х...хоть на дроны не пошли оператрами.лкшери житуха лондонская а данные обновили?
Тушки не продали, а віддали регіонали за газові борги.
Шукай, лінтяйка, документи, вони у відкритому доступі
77 года рождения• 02 декабря 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Рекомендую з пп рошеновські горіхи в шоколаді
77 года рождения• 02 декабря 2024
Ответ дляingaruta
пригожин перед смертью сказал что дебальцево порох тупо сдал.
На вушко вам?
Парова Машина• 02 декабря 2024
Ответ дляingaruta
Ні, ну якщо аж сам Пригожин сказав то точно правда