Сегодня не целуюсь• 02 декабря 2024
Мне 31 год, в последнее время скудные месячные.
Примерно в это же время я начала пользовался тампонами.
Переживаю, не застаивается ли кровь из-за них в организме?
А я с Рио-де-Житомира!• 02 декабря 2024
Простите, куда застаивается?? Назад что ли возвращается??
Весела бджілка• 02 декабря 2024
Ви рахуєте, що тампон, це кляп? Чи від тампона залежить товщина ендометрію чи інші чинники менструації? Тампон лиш поглинає.
Сегодня не целуюсь
• 02 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ну да, и развивается эндометриоз.
Слышала, как одна гинеколог говорила, что тампоны приводят к развитию эндометриоза, а у меня до тампонов такого не было.
Дую на вітер• 02 декабря 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ну да, и развивается эндометриоз.
А до лікаря ви не хочете сходити з цим питанням?
Вони для цього і існують, щоб вирішувати проблеми по гінекології.
Щепотка_совести• 02 декабря 2024
Чого ви вирішили що вони скудні? Вмісткість тампонів і прокладки особливо не відрізняється.
рукиЖимолости• 02 декабря 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
АМГ -2,72 - это не ранний климакс.
К слову.
Как это с климаксом связано)
Щепотка_совести• 02 декабря 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ну да, и развивается эндометриоз.
Що за бред, користуюсь тампонами років 25 постійно, ніякого ендометріозу немає, від тампонів він не з´являється
Чим погано мати скудні місячні?
Сегодня не целуюсь
• 02 декабря 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Чим погано мати скудні місячні?
Тем, что скудные месячные чреваты бесплодием
Сегодня не целуюсь
• 02 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Как это с климаксом связано)
Перед климаксом бывают скудные месячные.
Щепотка_совести• 02 декабря 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Де ви такий бред берете...в мене скудні місячні , фертильність висока, легко вагітнію. Хто вам сказав що рясні то норма, а скудні ні?! Не шукайте проблеми де її немає
рукиЖимолости• 02 декабря 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Амг при чем
рукиЖимолости• 02 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Для вашего возраста это низкий. Сходите к доктору.
Это индивидуально, он у нее при половом созревании мог быть 5.5
Сегодня не целуюсь
• 02 декабря 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Чим погано мати скудні місячні?
У меня были не обильные, а обычные.
А сейчас скудные.
Дую на вітер• 02 декабря 2024
Ще один троль по хворобах 🤦?
Як з лімфовузлами....?
Зараз виявиться, що вона сама собі вже приписала діагноз.
Клімакс і безпліддя в даному випадку.
Але з думкою лікаря вона звісно не згодна.
Або взагалі до нього не ходила...
А тому зробила кучу аналізів і обстежень які сама собі назначила.
І буде питати ’а в кого таке було?’
Автор, йдіть до лікаря якщо щось турбує !!!!!!!!!!!
Як з лімфовузлами....?
Клімакс і безпліддя в даному випадку.
Або взагалі до нього не ходила...
І буде питати ’а в кого таке було?’
Щепотка_совести• 02 декабря 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
У меня были не обильные, а обычные.
А сейчас скудные.
І що? В мене так було до 20 звичайні, після скудні, зараз мені 41, трохи ще зменшилися. Це зовсім ніяк не вплинуло на моє жіноче здоров´я. Лікарі проблеми не бачать. Легко вагітнію. Що в 20 що в 39 всі вагітності випадкові
ПП-шница• 02 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Тампон разве не может влиять на микробиом влагалища и шейки, а дальше уже может быть и влияние на эндометрий. Кстати читала что тампоны часто пртчиняют микротравмы слизистой, то есть усиливают воспаление в тканях
спальное место• 02 декабря 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
У меня были не обильные, а обычные.
А сейчас скудные.
А сколько вы весите. Я при сильном похудении теряла месячные.
Весела бджілка• 02 декабря 2024
Ответ дляПП-шница
Тампон причиняє мікротравми? Цікаво як тоді сексом займаються люди, які вірять, що тампоном можна таке спричинити?
ПП-шница• 02 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
поверхность тампона и члена или силиконовой игрушки отличается. И сексом не занимаются часами.
Весела бджілка• 02 декабря 2024
Ответ дляПП-шница
У вас тампони дерев´яні чи ви їх якось не так використовуєте, яка травматика? Чи можливо член вашого чоловіка менший за тампон? Які травми при тампонах, зо ви вигадуєте? Вагіна здатна розтягуватись, народжувати, приймати члени різних розмірів, а тут від тампона люди мають травми.....
ПП-шница• 02 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Я не использую. А про то, что пишу читала исследование. Если точнее микроязвы
Весела бджілка• 02 декабря 2024
Ответ дляПП-шница
Я вірно зрозуміла, ця стаття 1980 року?
ПП-шница• 02 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Я вірно зрозуміла, ця стаття 1980 року?
Верно. А что это магическим образом делает ее ложью?
Весела бджілка• 02 декабря 2024
Ответ дляПП-шница
Ви не думаєте, що за 50 років якість тампонів змінилась. Читайте сучасну літературу.....
ПП-шница• 02 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Я не знаю, изменилась или нет. Современных исследований этого вопроса я не нашла.
Матраскин Брат• 03 декабря 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
АМГ -2,72 - это не ранний климакс.
К слову.
Амг не для диагностики климакса. Фсг сдайте