Найщасливіша• 02 декабря 2024
Дублюю тему з фото
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3643404
Колір волосся інший, бо фоткала ввечері, і добавляла світла більше, щоб було видно лімфовузол, про який я питала.
Подивіться, але лише ті хто розуміється, такий розмір варто бігти обстежувати чи ні? Розмір на дотик +- як цукерок тіктак.
Рухомий, неболючий, подовгуватий. Не запалений. Такий уже десь +- півроку - рік. Це від коли я знаю, а коли з´явився я не знаю зовсім.
На першій фото хочу показати що коли прямо дивитись чи злегка повернути голову ( фото два) то нічого не видно.
Фото 3-4-5 надіюсь ви її побачите на фото
Найщасливіша
• 02 декабря 2024
Фото 4 щось не те обрізалось. На першій немає, бо ший прямо. Друга - третя фото є той лімфовузол, в реалі його краще видно
Милота• 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Зачем Вы так усложняете? Сделать узи это 5 минут времени.
Так она уже сделала, ей сказали,что все в норме. Но, нет....
Красота неземная• 02 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Є ветеринар, порада треба від нього ?😂
Тут психіатра потрібно
Найщасливіша
• 02 декабря 2024
Ответ дляМилота
Я не робила УЗД. Робила щитовидку десь 9 місяців тому.
Найщасливіша
• 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Серьёзно?
Я не робила ніякі УЗД на той лімфовузол.
ТихоЯ• 02 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
А что хотите услышать от нас?
Оновлена версія• 02 декабря 2024
я открывала тему и чувствовала, что это про лимфоузлы
тут психиатр только поможет, я серьезно
ТихоЯ• 02 декабря 2024
Ответ дляОновлена версія
тут психиатр только поможет, я серьезно
Ещё мог быть тонометр с давлением
Оновлена версія• 02 декабря 2024
Ответ дляТихоЯ
Ещё мог быть тонометр с давлением
не, там про другому темы называются, ’критически понизилось давление’))
алергирина• 02 декабря 2024
Ответ дляТихоЯ
Ещё мог быть тонометр с давлением
Там всегда вставлено слово инсульт)))
Кошка Мурка• 02 декабря 2024
1) робите узд. Це швидко, не боляче і не дорого. За результатами
2) йдете або до сімейника, або до психіатра.
Найщасливіша
• 02 декабря 2024
Ответ дляОновлена версія
тут психиатр только поможет, я серьезно
Я призналась що це моя не перша тема.
Я створювала десь дві години тому тему, я чесно призналась, зараз зробила фото і виставила пост з фото. Прошу допомогти розібратись, чи дійсно це вартує уваги чи це все ок, і навіть не потрібно нічого робити. Я не з дуже великого міста. УЗДистів тут не так багато, я не зі великого міста де можна собі знайти супер класного.
Кошка Мурка• 02 декабря 2024
Ответ дляПлету корзинки
Такая хорошая шея🤟 молодая
Тільки голова на ній ’підгуляла’.
Найщасливіша
• 02 декабря 2024
Ответ дляКошка Мурка
Просто сімейна сказала що навіть УЗД і аналізи не варто здавати, що все ок. Тому й хо іла також уточнити тут, може хтось стикався з таким
Ответ дляНайщасливіша
Я призналась що це моя не перша тема.
Вы звучите как психически сильно нездоровый человек. Если Вы здоровы головой, просто идете к любому узисту и смотрите л/у, это самое элементарное что может быть.
Оновлена версія• 02 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
Я призналась що це моя не перша тема.
Вы были у врача, она вам сказала, что все в норме, что еще нужно? Я не специалист, но больше похоже на тревожное расстройство чем на проблемы с лимфоузлами.
Кошка Мурка• 02 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
Осподи, ну зробіть по своєму, заплатіть за ці дослідження і заспокойтеся. По фото вам ніхто діагноз ставити не буде.
Найщасливіша
• 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
А що може показати УЗД? Лише його розмір?
Чеширская кошечка• 02 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
Зробіть
Там важлива структура вузла
Це 10 хв і спокій надовго
Там важлива структура вузла
Це 10 хв і спокій надовго
Найщасливіша
• 02 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Зробіть
Там важлива структура вузла
Це 10 хв і спокій надовго
Там важлива структура вузла
Це 10 хв і спокій надовго
А якщо я робила на лв десь півтори роки тому і там все було ок, тоді варто ще раз зробити? Як часто треба те УЗД робити?
Структура того вузла може змінюватись?
Чеширская кошечка• 02 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
Структура того вузла може змінюватись?
Ви робили щитовидну, це інше. Там просто розміри глянули.