Найщасливіша• 02 декабря 2024

Дублюю тему з фото

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3643404

Колір волосся інший, бо фоткала ввечері, і добавляла світла більше, щоб було видно лімфовузол, про який я питала.

Подивіться, але лише ті хто розуміється, такий розмір варто бігти обстежувати чи ні? Розмір на дотик +- як цукерок тіктак.
Рухомий, неболючий, подовгуватий. Не запалений. Такий уже десь +- півроку - рік. Це від коли я знаю, а коли з´явився я не знаю зовсім.
На першій фото хочу показати що коли прямо дивитись чи злегка повернути голову ( фото два) то нічого не видно.
Фото 3-4-5 надіюсь ви її побачите на фото
автор Найщасливіша • 02 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Ви робили щитовидну, це інше. Там просто розміри глянули.
Ні я знайшла в себе серед карточлк з УЗД ще й УЗД лімфовузлів літом минулого року, певно коли вперше його нащупала, я все ж ходила на УЗД. Там всі шийні лв, розміри їх, не лише цього. І пише що змінених немає. Могло щось змінитись з того часу ?
Чеширская кошечка• 02 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
Тоді заспокойтесь
автор Найщасливіша • 02 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Тоді заспокойтесь
Тобто якщо раз подивились на УЗД і там все ок, тоді реально можна за нього не хвилюватись. Вона вже по іншому не буде? Як часто треба це питання перевіряти на УЗД? Чесно була впевнена що не робила УЗД лімфовузлів, а виявляється робила. Прийшла додому і знайшла.
Чеширская кошечка• 02 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
Ви ж не заспокоїтесь.
Тому щоб бути спокійною зробіть ще раз
автор Найщасливіша • 02 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Ви ж не заспокоїтесь.
Тому щоб бути спокійною зробіть ще раз
Ні , все ок. Я дійсно повірила сімейній, навіть на той вузол не дивилась, але так часто тут теми про ті лімфовузли, що вирішила і собі спитати.
Але дійсно, якщо ви в цьому розумієтесь, це робиться УЗД один раз і все, чи х якимось інтервалом треба динаміку дивитись?
Тоді в заключення пише що в шийній та підщелепній ділянці патологічних лімфовузлів та змінених не виявлено.
автор Найщасливіша • 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Зачем Вы так усложняете? Сделать узи это 5 минут времени.
Бачу ви в кожній темі про здоров´я відписуєтесь та багато знаєте. Прийшла додому і знайшла УЗД лімфовузлів, робила його минулого літа, коли вперше побачила той вузол. Геть забула за нього.
Там пише що змінених чи паталочічних лімфовузлів в шийній чи підщелепній ділянці немає. Варто знову зробити УЗД чи того одного його буде достатньо? Бо я чесно не знаю, чи то треба за ним якось спостерігати чи ні? Якщо був він ок , то так і є чи як?
So_so• 02 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
Переделайте и спите спокойно.
автор Найщасливіша • 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Переделайте и спите спокойно.
Дякую. Може стикались, як часто потрібно тоді робити таке УЗД для контролю ?
автор Найщасливіша • 03 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Переделайте и спите спокойно.
Піду тоді на днях зроблю УЗД, то ж можна лише того одного вузла робити, чи прям всі перевіряти?
So_so• 03 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
Шеи
автор Найщасливіша • 03 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Шеи
Дякую
автор Найщасливіша • 03 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Шеи
Останнє питання до вас. Вибачте що напрягаю. Але бачу ви більше відповідаєте ніж моя сімейна лікар.
Якщо я зроблю то УЗД лімфовузлів шиї і там все буде ок, то потрібно те УЗД час від часу переробляти, щоб слідкувати за ними чи то одного разу достатньо і все ? Підкажіть будь ласка
So_so• 03 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
Если что-то беспокоит, то раз в год я это смотрю (у меня щитовидная железа, например)
автор Найщасливіша • 03 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Дякую. Зробила розмір 6*2 мм, сказав лікар що це поверхневий, тому й видно. Він доьрий.
Сказав якщо дуже хвилююсь то можна раз в рік робити, а можна ні
So_so• 03 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
6 на 2 это ничто
автор Найщасливіша • 03 декабря 2024
Ответ дляSo_so
6 на 2 это ничто
Так і лікар сказав. Це поверхневий. Є глибші лв, на шиї вони трохи більші, але непомітні і не прощупуються. Але всі нормальні і без претензій від нього. Сказав що все ок.
Каже як дуже переживаю, то як роблю планово УЗД щитовидки то можна відразу і лв дивитись.
Коли голова пряма то той лв здається дуже маленьким, десь так і є 6*2, коли голову набік повертаю то він наче 12-13 мм, бо розтягується при повороті голови. Каже лікар все ок. Я спокійна. Видихаю