Пес Патрон• 02 декабря 2024
Дівчата, що будете собі дарувати на Різдво і Новий рік?
Кохані, хто сам себе вітає зі святами? Що замовляєте чи що подаруєте собі на Різдво і Новий рік?💜🌹✨🤗🎄🎄🎄🎄🎄
Я замовила собі парфюм, рубаху з Бенеттон і вітамінки Ортомол велику банку. Авжеж все зі знижками Чороної п´ятниці.
Все, до свят готова😁
Некомильфо• 02 декабря 2024
Хочу серьги Bottega и парфюм. Но не факт, что все таки раскошелюсь на серьги.
Миссис Буркул• 02 декабря 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Купила курс англійської і абонемент в зал
Супер подарунок
наКоблучках• 02 декабря 2024
Заказала nuface mini пока и набор пробников реплики. Еще думаю пижамку шелковую прикупить.
Скоро_вчера• 02 декабря 2024
Ответ дляMaxNat
Пижаму фланелевую, духи, пылесос ручка, аромасвечка, кофеварка на одну чашку, сумка на весну с кошельком.
Вы пылесос ручка какой присмотрели?
Неправдиша• 02 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Вы пылесос ручка какой присмотрели?
Рекомендую електролюкс - вони класні.
Пес Патрон
• 02 декабря 2024
Ответ дляMaxNat
Яка сумочка?😊
Вихваляйтеся, будемо Вам заздрити🤗
Скоро_вчера• 02 декабря 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Омг
я теж планую в квітні....
Мы были летом, в конце декабря лечу с дочкой и мамой, муж злой но я не на его деньги, у меня прилет рядом был мне нужна тишина
Скоро_вчера• 02 декабря 2024
Ответ дляНеправдиша
Рекомендую електролюкс - вони класні.
У меня ровента, я довольна, маме смотрю полегче что то
Пес Патрон
• 02 декабря 2024
Ответ дляОйЙой
Свічку собі купила для настрою й парфуми. Більше нічого
Я цей парфюм поклала у корзину..і видалила..дуже він ванільний для мене
Замовила знов Flowerbomb..в котрий раз😎😍
язззззь!!!• 02 декабря 2024
Нічого
, рік був досить насичений і на покупки і на подорожі, треба трішки пригальмувати . Ось флюте придбала і задоволена
ОйЙой• 02 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
А мені дуже сподобався пробник, то купила ))
На циголках• 02 декабря 2024
У нас с мужем была годовщина 27 октября, решила себе дубленку заказать в подарок)
Сегодня 2 декабря - только пару часов назад нашли подходящий материал
Хоть бы к НГ пошили)
А вообще всё, что нужно покупаю просто так
Пару свитеров бы не помешало прикупить и еще немного косметики
Один свитер уже нашла, а то у меня все из гладкой вязки
Хоть бы к НГ пошили)
Пес Патрон
• 02 декабря 2024
Ответ дляОйЙой
Я його стільки разів тестила..так і не зрозуміла чи зможу його носити..може пізніше ще раз повернусь до нього...
Для роботи він важкуват..на побачення я вже не хожу..
Вітаю з подарунком🎄👩⚕️✨
Неправдиша• 02 декабря 2024
Ответ дляMaxNat
фото
У мене зараз теж такий, чи схожий. Він без підсвітки. А вдома залишився електролюкс, більше мені подобався