Зоя Жорівна• 02 декабря 2024
Можно ли принимать железо вечером?
Мост_Устал• 02 декабря 2024
Я по іншому не можу, якщо приймаю вранці цілий день «металевий» присмак
Манка Я• 03 декабря 2024
Та можна, а що інструкція пише? Я пʼю і вранці, і ввечері, залежно від прийому їжі
Зоя Жорівна
• 03 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
Написано в инструкции: ’ не залежно від прийому їжі’
А так говорять,что лучше утром,либо перед едой либо после спустя часа два.
А вы как принимаете через сколько после еды или прям во время?
Манка Я• 03 декабря 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Та коли час є, тоді і приймаю, або за 30 хвилин до, або за 30 хвилин після їжі, іноді не витримую навіть 30 хвилин, максимум 10-15