Antiprom• 03 декабря 2024

МЗС України: або НАТО або нічого

Україна офіційно відмовляється від гарантій, що є замінниками членства в НАТО – заява МЗС
Міністерство закордонних справ України у день початку міністерської зустрічі НАТО оприлюднило офіційну позицію щодо можливих гарантій безпеки, які можуть розглядатися як інструмент стримування від агресії РФ.
https://www.pravda.com.ua/news/2024/12/3/7487385/

Цікаво, тобто без запрошення в НАТО наша влада не погодиться на мирні перемовини, якщо путіна змусять сісти за стіл. Я вірно розумію? Чи до чого вони відмовились від гарантій?
Результат:
вже голосів: 284
173 (60.92%) Не підтримую
111 (39.08%) Підтримую
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляКокоСина
Для чого це порівняння? І так зрозуміло що у нас в рази менше
Удалено администрацией...
Evga32• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
От і у мене таке враження.. що наші також не хочуть зараз перемовин, то кордони 91, то вийти на границі 23.02.2023, тепер членство НАТО...цікаво як зелена шмаркля планує воювати далі?
Так не вони ж воюють, і не їх діти. Їм пофіг. Бабло стригтимуть, поки можна, до останнього українця. А потім звалять по-тихому і все
Neweve• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Ні я це все прочитала.. і добре що вони постійно тикають тим Будапештським меморандумом Заходу.. мене цікавить, чи я вірно розумію, що без запрошення в НАТО наші не погодяться навіть на припинення вогню?
Ага ))
kitty cat• 03 декабря 2024
Ответ дляЖенщина с косой
На днях смотрела их условия, ничего не изменили за 3 года.
И потом они будут везде рассказывать, что наши земли им были не нужны, а все началось из-за НАТО у их границ. А 4 областями не подавятся ?
КокоСина• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Іди шукай. Знайшлась тут
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляСhanelKa
В долларах приблизно так
45,3 мільярда долларів США - Україна
122 мільярди - росія
Дякую! Дивне співвідношення бюджетів і не бажання сідати за стіл перемовин, виставляючи якісь нереальні умови..
Просто , якщо ти хочеш воювати далі то чому лише 45 мільярдів, в тей час як ворог втричі більше, нащо ти розраховуєш?
Flower Girl23• 03 декабря 2024
Ответ дляZaviriuha
Ви читали? Вони хочуть на лінію розмежування поставити військових з країн НАТО, коли відбуватиметься переговорний процес, а наші проти
А что, путин на такое согласен?
Yuljwa• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Вам також питання: Яка кількість проф військових в тилу сидить з початку війни? Яка кількість на фронті? Скільки на фронті воює мобілізованних? Можна цифри навести, а не галіматью писати
У вас есть доступ к такой информации и вы готовы её озвучить на советчице?
Или просто бредите?
Цифр навести невозможно, потому что это исключительно чьи -то оценки, совсем разные.
Кроме двух погибших друзей из числа военных я знаю ещё пару, которые имели несколько ранений и контузий. А вот среди соседей и коллег мобилизированных мизерный процент.
Так что да, военные воюют в горячих точках, имея армию 215 тыс на начало войны невозможно не задействовать гражданских.
Вас бы лучше другие силовики сплошь забронированные волновали.
Flower Girl23• 03 декабря 2024
Ответ дляEvga32
Удалено администрацией...
100%!
КокоСина• 03 декабря 2024
Удалено администрацией...
Jul-Ap• 03 декабря 2024
Ответ дляZaviriuha
Бо наші хочуть в НАТО, але їх туди ніхто не візьме, їм це відкрито кажуть, що дадуть такі гарантії, а наші ставлять ультиматум або НАТО або нам не потрібні гарантії
Тот есть раша напала на нас, потому что нато злое придёт на наши территории и их обидит. Но при этом именно мы, а не рашики против нато на линии соприкосновения...да, вы пишете убедительные вещи
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляYuljwa
Или просто бредите?
Мене чесно і ті силовики також хвилюють, і поліцейські, які не для війни навченні. Зате мої знайомі, які не мали відношення ні до армії ( окрім строкової служби) ні до силових структур, всі на війні, жоден не сидить в тилу.
Форсия• 03 декабря 2024
Ответ дляКокоСина
Удалено администрацией...
Можно подумать, что их кто-то спросит, согласны они или нет. 😕
mymoly• 03 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Чий Крим?
Український. Де Юро. А де факто чий? Український?
vasilisa-l• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
А мене цікавить чи без членства та без гарантій буде хоча б поганюще перемир´я??
Не буде, його й з гарантіями не буде
Дана-Нирвана• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Вы хотите сразу выехать?
vasilisa-l• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Тобто війна далі? Скільки років ще будемо воювати.
Спитайте свого батюшку-пуйла замість того, щоб розказувати, що винна у продовженні війни, Україна
Jul-Ap• 03 декабря 2024
Ответ дляmymoly
Вот путло летом своим ртом, не песковым, не Медведевым, а собственным говорил, что Украина должна вывести себя с тех 4 областей, на которые они указали, для оккупации. И это первичное условие, чтобы за стол сесть.
Я это пересматривала только вчера, потому утверждаю, что он это говорил дословно.
Вопрос: точно ли это наша сторона недоговороспособна?
Без вменяемых гарантий через месяц путло скажет вывести Украину из Харьковской и Одесской, потом Днепропетровской и Николаевской и т.д. Как можно это не понимать…
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Вы хотите сразу выехать?
А вам хочеться щоб я тут жила?
Еленнн• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
підождіть.. скільки угод за час війни було підписано з багатьма країнами по безпеці...??? так потужно розповідали..
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляЕленнн
Багато)) також не розумію нащо потужник їх підписував тоді?
Корочка Хлеба• 03 декабря 2024
Одной из причин нападения хуйла на Украину в 22 году было расширение НАТО на восток и в частности, внесенная в феврале 19 года в Конституцию Украины поправка о стремлении Украины вступить в НАТО и ЕС.
Коню понятно, что без устранения этой причины никакой заморозки или мирного договора не будет.
Для чего снова и снова манипулировать этим НАТО, которое от нас давно открестилось и перспектив вступления ровно ноль?
Вывод напрашивается сам собой.
Cardiolog• 03 декабря 2024
То есть мы сейчас отказались от того, что нам ещё не предложили?

Или как эту новость читать?
zajka12• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Так як і останні 2.5 роки, на грошах омерики і на життях гоїв ( ми для них не люди, а жертви. Колись ці речі здавалися брєлом, а тепер призодить усвідомлення, що так і є.
Jul-Ap• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
А зачем пуйло требовал у никарагуа и племени тумба-юмба признать крым и другие области российскими, если 99% стран не признают такими? Чтобы продемонстрировать, что есть какая-то поддержка в мире и этими легализировать частично.
Вот с этой целью и наш собирал договора с Монако и СанМарино
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляJul-Ap
А ну раз так, то хай ще пл одному колу мотнеться чи знову почне про самміт миру ПОТУЖНО говорити) це має великий ефект на розвиток країни, на безпеку та рівень життя людей в ній
Jul-Ap• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Китайцы с бразильцами в лепешку разбились , чтобы подписи под своим Мирным планом собрать.
Вы им тоже сообщите, что фигней страдают

Спрашивали про военный бюджет, негодовали, что у нас в 3 раза меньше. Поинтересуйтесь военными бюджетами и соотношениями до большой войны.
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляJul-Ap

Так хто ж вам лікар, що в 2019 обрали чувака якого в 2021 році, в тей час коли ворог накопичував ВЖЕ армію біля наших кордонів більше хвилювало будівництво доріг аніж фінансування армії.. треба було обирати головою а не жопою в 2019
Стосовно китайців, да вони можуть хоча б 500 раз збирати підписи під чим завгодно це ж не у них війна і не у них люди гинуть..
автор Antiprom • 03 декабря 2024
Ответ дляJul-Ap

Маска-0b9f• 03 декабря 2024
Ответ дляJul-Ap
Почему Николаевская после Одесской?Это как?