Україна офіційно відмовляється від гарантій, що є замінниками членства в НАТО – заява МЗС
Міністерство закордонних справ України у день початку міністерської зустрічі НАТО оприлюднило офіційну позицію щодо можливих гарантій безпеки, які можуть розглядатися як інструмент стримування від агресії РФ.
Цікаво, тобто без запрошення в НАТО наша влада не погодиться на мирні перемовини, якщо путіна змусять сісти за стіл. Я вірно розумію? Чи до чого вони відмовились від гарантій?
Результат:
вже голосів:
173 (60.92%)
Не підтримую
111 (39.08%)
Підтримую
Ответ дляkuskus
Ви не дочитали?
Ось чому
Україна офіційно відмовляється від гарантій, що є замінниками членства в НАТО, — ’Європейська Правда’ з посиланням на заяву МЗС.
Єдиною реальною гарантією безпеки та стримуючим фактором для подальшої агресії РФ є повноправне членство України в НАТО.
’Маючи за плечима гіркий досвід Будапештського меморандуму, ми не пристанемо на жодні альтернативи, сурогати чи замінники цього’, — йдеться в документі.
ㅤ
Ось чому
ㅤ
Там саме стаття і заява до річниці будепашського. Може різкувато таки,,; але то декларативно. І нічого не значить.
Ответ дляLudaSHS
Ну даремно наголошувати категоричні рішення.
Так. треба торгуватися по максимуму
Але дипломатична мова має бути з безліч обходів, без різкостей.
Щодо будапешсткого меморандума в статті Правда, це були не гарантії (
Так. треба торгуватися по максимуму
особливо цьому сприяють посилання на 3 букви.
Зато потужно!!
Екатерина27• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Ага, в Сирії також непогано просувався) і що тікають звідти аж тапки погубили..
Я до того, що все має свою ціну та кінець.. це для вас він успішно просувається, для аналітиків він втрачає величезну кількість людей та зброї
Вы хотите довести Украину до состояния Сирии? Вы первая из нее сбежите, если еще не сбежали
Екатерина27• 03 декабря 2024
Ну и останемся мы с дыркой от бублика. И какие к кому претензии? Сами так захотели. До последнего так до последнего.
Ответ дляZaviriuha
Ви читали? Вони хочуть на лінію розмежування поставити військових з країн НАТО, коли відбуватиметься переговорний процес, а наші проти
То якась гра
Тільки в змі і неназвані джерела, копіюють план Кіта, повторюють політику невизначеності Макрона. Там Майя щось таке закручене сказала, мов ми готові, а хто? ЕС не має своїх миротворців, а найдіть країну яка своїх дасть? Франція? А якже бла бла щодо невтручання неескалаціі, нас водять в тумані цими висловлбваннями, можуть просто бути балаканина.
Мені інколи вважається, що всі оборонні союзи і гарантії туфта для слабких країн, не олдів. Може союзи-статті спрацюють за Францію, Германію, може Швецію, там важливе балтійське море, флот. А такі країни як Балтія, мілкі, старого радянського табору- не пріоритет. Завжди вважала і вважаю гарантіями є тільки Впк і зброя, ракети. Світ прийшов до точки, у кого бомба той і правий. Вон поц рф олігарх з рашки знову витянув ядерку, той що пише по змі що Трампа пуйло пошле, верніше Кіта вислухають і пошлють.
Таку помилку, як ми в 90 ті ніхто не зробить.
Я за впк, але треба профі і компетентні люди, я це розумію, не ділки, не отє оно Ермак- ко.
Тут є тема 2015 року єдина, там теж саме писала - армія професійна, робити своє, але чомусь все це зрозуміло домогосподарці, але зрозуміло верхам. Або верхи не хочуть.. риторичне питання
Як пішов Турчинов з нагляду за Кб Луч, там і посипалося
Ответ дляLudaSHS
Тому я і не розумію нащо вимагати щоб тебе взяли туди куди тебе не візьмуть, а не бути зацікавленним в припиненні вогню і озброюватись і посилювати всі сфери щоб нападу не стало..
mamma nast• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Ні я це все прочитала.. і добре що вони постійно тикають тим Будапештським меморандумом Заходу.. мене цікавить, чи я вірно розумію, що без запрошення в НАТО наші не погодяться навіть на припинення вогню?
Нашї не погодяться навить на припинення вогню? А якщо нема чим буде стриляти, бо нйхто не дасть зброї?
промокашка• 03 декабря 2024
Ответ дляYuljwa
Удалено администрацией...
Поддержу вас , все мои знакомые военнослужащие , все до одного на войне , даже отца моего друга ( ему чуть больше 60 ) летчика забрали в качестве инструктора. При этом все на нуле , двоих вернули из плена , ( один из них весь поломанный инвалид) сын знакомых офицер в курской обл , Я вообще не могу понять почему такое отношение к военным , Там в тцк сидят непонятно кто так такие всегда были и везде а тут почитаешь все кадровики дармоеды , жесть просто
vasilisa-l• 03 декабря 2024
Ответ дляEvga32
Знімайте вже рожеві окуляри. Цю війну можна було закінчити давно.
Капітуляцією?
vasilisa-l• 03 декабря 2024
Ответ дляZaviriuha
Сьогодні десь мені в телеграм новинах попалося і в Тік ток всі експерти це обговорюють.
Експерти в тік-ток🤣🤣🤣
Ответ дляLudaSHS
’Світ прийшов до точки, у кого бомба той і правий’
Точніше і не скажеш. Все, що треба знати про теперішнє міжнародне право в світі
Leeloo_aloha• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Зелене кодло винне.. скільки воно побудувало фортифікацій до 24.02.2022 і скільки ракет зібрало, не підкажете?
Фортифікації та ракети це все одно війна. Треба було домовлятися з росіянами, а не посилати на 3 букви. Сусід же нікуди не дінеться, це факт. Якось Казахстан, Білорусь, Грузія змогли домовитися, люди живі, міста цілі, розвиваються. А Україна котиться в прірву... І почалося це з майдану 2013.
А яка була багата держава в 91 - мала і заводи і порти і енергетику і ядерку і населення 52 млн. Від покійного соузу отримали величезний спадок, а вберегти не зуміли.
Ответ дляпромокашка
Какое такое..ви можете не перекручувати слова.. вже не раз заявляли, і найпоиужніший в тому числі що в Україні 700тис військових які і близько не були біля 0.. що штаб роздуті на 60%, що їх можна скоротити щоб проводити більше ротації
Скільки військових реально воює на 0?
промокашка• 03 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Скільки військових реально воює на 0?
Я вам написала про лично моих знакомых , все , если не на 0 , то на границе , пво и т д И мне реально обидно за этих людей , что формируют в обществе такое негативное мнение
Киев_Елена• 03 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Ви не дочитали?
Ось чому
ㅤ
Ось чому
ㅤ
Сори, все то так, но поздно пить боржоми. Нужно было такими принципиальными быть когда ядерное орудие отдавали. Тогда это имело вес и к нам бы прислушались. А сейчас это просто смешно. Никто в НАТО не возьмет
Ответ дляAntiprom
Так хто ж вам лікар, що в 2019 обрали чувака якого в 2021 році, в тей час коли ворог накопичував ВЖЕ армію біля наших кордонів більше хвилювало будівництво доріг аніж фінансування армії.. треба було обирати головою а не жопою в 2019
Стосовно китайців, да вони можуть хоча б 500 раз збирати підписи під чим завгодно це ж не у них війна і не у них люди гинуть..
2018 г., чувака не выбрали ещё
Военные расходы:
Украина - 178 млрд грн (курс 27, итого 6,5 млрд долларов)
рашка - 46 млрд долларов
Военные расходы:
рашка - 46 млрд долларов
Ответ дляпромокашка
Ті хто на 0 про них і нейшла розмова.. але якщо була умова скорочення армії, то що нам заважало тримати 85 000 регулярної, і все решта це гарно навченні резервісти, яких можна мобілізувати в будь-який час.. але це навченні, а не як у нас, мобілізують, але в деяких випадках і не вчать
Ответ дляLudaSHS
И кто же этих компетентных и профи допустит к впк?
Ответ дляМанула
З владіміромХ та його намірами щодо України давно все зрозуміло.
Ще раз, маємо:
1) До НАТО нас не запрошують, принаймні зараз
2) Від будь-яких гарантій партнерів ми відмовляємось
Як нам вижити в такому випадку? Ким і чим будемо воювати?
Ще раз, маємо:
никем. готовит нас к капитуляции.
Ответ дляJul-Ap
2018 г., чувака не выбрали ещё
Военные расходы:
рашка - 46 млрд долларов
Военные расходы:
рашка - 46 млрд долларов
Не підкажете, ви гарно розбираєтесь в бюджетах, скільки в 2021 році виділили на будівництво, а скільки на армію та на ракетні програми.. здається з вересня 2021р. почали говорити про те, що росія готує напад на Україну, то які дії були у того ’чувака’, якого ви обрали в 2019 щоб посилити захист країни.. дуже буду вдячна за відповідь.
Ответ дляAntiprom
А вы гуглом пользоваться не умеете?
Оборонный бюджет 2021 г. 267 млрд, около 5% ввп. При вашем не чуваке и годном правители было аж 2,5% ВВП. Это уже имея войну на своей территории.
Веточка сакуры67• 03 декабря 2024
Я вообще не понимаю , какой-то утырок захотел чужие области, а с ним ещё о чем-то хотят договориться, вместо того, чтобы в дурку определить. Пора уже независимую мед комиссию международную создать вместо оон, чтобы президентов проверять на вменяемость. Отказался - пристрелить .
Flower Girl23• 03 декабря 2024
Ну вот то, о чём я говорила....
У Москві заявили, що Путін не прийме мирної угоди, в якій не буде закріплено нейтральний статус України
Ответ дляLeeloo_aloha
Це Ви про які багатства розповідаєте в 91? Які товари з цих заводів ми могли представити на міжнародному ринку? Калькулятор розміром як стіл? Покійний союз не виробляв конкурентних товарів, жив лише за рахунок продажу сировини і розвалився після падіння цін на нафту
vasilisa-l• 03 декабря 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Почему Николаевская после Одесской?Это как?
А вам не терпиться поперед батька в пекло?👿