jkz007• 02 декабря 2024

Опублікован план

Не бачу теми, тому створюю.
Я реву, якщо чесно

*❗️Опубліковано план адміністрації Дональда Трампа («План Келлога») щодо закінчення війни*, — «OSW Report»

👉 *Стимули для рф*: відкласти членство України в НАТО на 10 років, дозволити рф зберегти утримувані території, поступово відміняти санкції і нормалізувати відносини з США, якщо буде прийнята для України мирна угода

👉 *Припинення ізоляції рф*: встановити дипломатичні відносини з москвою та закінчити «демонізацію» путіна

👉 *Тиск на Київ*: припинити військову допомогу США, якщо Україна відмовиться від мирних переговорів

👉 *Підтримка України:* продовжувати військову допомогу та двосторонні гарантії безпеки. Україні не треба офіційно визнавати контроль рф над своїми територіями, але їй потрібно відмовитися повертати їх силою

👉 *Мирні переговори*: тиснути на Україну та рф, щоб вони домовилися припинити вогонь та почали перемовини.
Аnnеt• 02 декабря 2024
изнасилованная не подаёт заяву в полицию и договаривается с насильником. ясно-понятно.
Colombina.• 02 декабря 2024
Это враки, какой план Трампа, если он еще не президент
Ох и разводят нас как котят
Стрекоза любви• 02 декабря 2024
Це від якого числа план?
Ингердия• 02 декабря 2024
Погодите, там сейчас у них самих с бриксом терки за доллар.
Аnnеt• 02 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Це від якого числа план?
написано 10/2024
Brita• 02 декабря 2024
А вы надеялись на что-то другое?
Дана-Нирвана• 02 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Це від якого числа план?
Это в апреле 2024 писали, вроде. Но фишка в том, что именно автора плана Трамп назначил ’советником’ или кем-то там по вопросу Украины.
Peres Lal• 02 декабря 2024
Olivia 666• 02 декабря 2024
Он же еще не имеет право такое писать,публиковать. Может в суд попасть.
Брехня 100 проц. Но то что параша будет в итоге в + это однозначно. Трамп его не обидит,друга своего.
Реалістка• 02 декабря 2024
Вже бачила це в ТГ. Найбільше дивує, що путіна, виявляється, ’демонізують’ :))
автор jkz007 • 02 декабря 2024
Ответ дляColombina.
Ох и разводят нас как котят
Дуже сподіваюсь, бо це просто пі..ец, а не план
Ингердия• 02 декабря 2024
Ответ дляColombina.
Ох и разводят нас как котят
Дана-Нирвана• 02 декабря 2024
Ответ дляOlivia 666
Это старый план чувака, который будет советником или помощником Трампа по решению вопроса с войной. То есть немного его изменят (возможна), но общая идея, которая очевидно, по нраву Трампу - вот такая
Аnnеt• 02 декабря 2024
Ответ дляРеалістка
и чё это, собственно? хороший же дядька, да?
автор jkz007 • 02 декабря 2024
Ответ дляBrita
А вы надеялись на что-то другое?
Чесно, так, дуже надіялась. Не за це гинули люди
Стрекоза любви• 02 декабря 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Так, значить правильно я розумію, що цьому плану вже півроку.
Вважаю, що коментувати щось немає сенсу. Так як план може змінитися, як на краще для нас, так і на гірше.
JannyMoney• 02 декабря 2024
как и говорила. рашка получает всё, а Украина сосет ... лапу.
Супер план (сарказм)
Дана-Нирвана• 02 декабря 2024
Ответ дляРеалістка
Ага. А так-то он белый и пушистый. Капец, вроде, 21 век и доказательства зверств доступны чуть ли не в режиме онлайн. А все равно недостаточно
Peres Lal• 02 декабря 2024
Интересно, под какие гарантии нам дают кредиты, погашение которых планировалось с прибыли замороженных активов рашки, если со всех утюгов уже трубят, что после мирных переговоров санкции с рашки снимут? Соответственно, кто и из чего будет погашать те кредиты?
Дана-Нирвана• 02 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Да, план старый. Но я думаю, что его общая идея Трампу понравилась
Аnnеt• 02 декабря 2024
т.е. мы должны заткнуться и радоваться, что нам прекратят войну, а рашку реабилитируют по всем статьям во всём мире? это просто какой-то позор.
Ингердия• 02 декабря 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Там и написано «на базе плана Келлога или как там его»
JannyMoney• 02 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
и самое худшее, что если не будет какого то договора о защите, то никто не помешает пуйлу отжать через год еще чуть-чуть, и еще, и еще ...
Стрекоза любви• 02 декабря 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Трампу може й так. Ось свіжа інформація вечірня.

Соратник путіна та фінансист «московського світу» розглядає варіант послати план Кіта Келлога «до біса».

А ось Вам і підтвердження моєї думки в нещодавньому дописі «Як план спецпредставника Трампа має потенціал зіштовхнути его нового президента США та путіна»

➡️ У Дубаї наближений радник путіна Малофеєв (це «ідеологічно продугінська радницька гілка у путіна») заявив журналістам Bloomberg🗣:

«Келлог приїжджає зі своїм планом, ми його приймаємо, а пізніше кажемо йому, щоб він котився до біса, тому що нам нічого з тих умов не подобається. Ось і всі перемовини», — так союзник путіна прокоментував західним журналістам, що він думає про пункти Келлога.

➡️ Також Малофеєв заявив, що цей перепочинок (зауважте на слові «перепочинок») необхідний США та Україні. Тому москва не збирається приймати умови, які нова адміністрація Трампа трактує як «подарунком московії».

🔗 Він додав, що кремль буде вимагати, щоб Україна в Конституції: відмовилась від частини своїх областей, закріпила позаблоковий статус, обмежила власні збройні сили та було накладено заборону на постачання товарів військового призначення в Україну зі США.

Власне це ось саме той момент «відірваності», про який ми з Вами розмовляли, що американці мають дуже слабке уявлення про «переговорну та політичну культуру московії», у якої фактично немає стоп-крана. А «відірваність» московії полягає в тому, що вона досі думає, що має вагу застосовувати радянську переговорну доктрину.

Москва буде щиро думати, що вона в позиції вести перемовини на «підвищення ставок» і про це очевидно втирає путіну у вуха його найбільш шовіністичне продугінське крило «радників».

➡️ Фактично Малофеєв робить те, що я й очікував від московитів. І це добра новина, бо вона веде до помилок в комунікації з адміністрацією Трампа.

Можу додати лише одне: треба брати ці цитати соратника путіна, особливо ’піде до біса’, та вже зараз поширювати в американській пресі.

Resurgam ➰ Приєднуйся
Дана-Нирвана• 02 декабря 2024
Ответ дляJannyMoney
Ну может не через год, а когда закончится срок правления Трампа. Но да, шансы на продолжение высоки
автор jkz007 • 02 декабря 2024
Ответ дляColombina.
Ох и разводят нас как котят
План адміністрації Трампа, перевиданий вже не квітнем, а жовтнем
МаргоХ• 02 декабря 2024
А я ни на что другое и не надеялась
Дана-Нирвана• 02 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви

Resurgam ➰ Приєднуйся
Ого, не читала, спасибо. Если взять на веру обещание Трампа, что в случае отказа рф от переговоров он даст нам очень много оружия - либо у ВСУ есть еще шанс, либо все это перейдет в какую-то дикую эскалацию, а дальше я даже не хочу продолжать мысль...
LudaSHS• 02 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Це від якого числа план?
Ну Келог почав його катати ще 22 р,
Потім міняв, добавляв, був тут в Україні, їздив в Ізюм. є велика стаття квітень 24. Все що зараз вкидується, беруть за основу ті статі весни, я так розумію.
То це не план Трампа. А ось що з того всього вийде- подивимося.
Марафон ’ План Трампа’ ще розвернеться до січня.
Маска-0b9f• 02 декабря 2024
Все такие удивленные,айяяй,оййойой,как же так.А вы чего ждали?Что американские голубые береты примчатся и всех спасут?