Зубная фея• 03 декабря 2024
Ідеальна країна (місто) для проживання- де б ви жили?
Голубец• 03 декабря 2024
Київ, Україна - тут баланс всього (доступність і якість послуг, доходів, житла), крім погоди - це капець: півроку темні й сірі, півроку пекло. Якби заробляла десь онлайн і як тут, но житло все ще своє - узбережжя Іспанії чи Мароккко.
МояХатаЗкраю• 03 декабря 2024
Не знаю.. все хаят всё страны,но Ирландия например,скоро лопнет от беженцев)) видимо там комфортно жить
Голубец• 03 декабря 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Біженцями ніде не солодко, треба працювати й не залежати від подачок
Теща дочки• 03 декабря 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Не лопнет. Прям. Сколько их там?
годовасик• 03 декабря 2024
Ответ дляГолубец
Особливо смішно про доступність житла.
Голубец• 03 декабря 2024
Ответ длягодовасик
Особливо смішно про доступність житла.
Я про себе пишу. В мене доходи тут дозволили заробити. Деінде - такої якості, як тут - не впевнена.
Теща дочки• 03 декабря 2024
Ответ дляMarkiza21
Мені подобається франц узбережжя
Ніцца наприклад
Або хоча б Марсель
Ніцца наприклад
Або хоча б Марсель
Не представляю как может Марсель нравится
Ниццу я люблю, но Марсель - это жесть.
Мрію про космос• 03 декабря 2024
У Гданську польському мені було дуже комфортно,мабуть,єдине що не подобалось це сильні вітри,ну і море прісне,тобто,воно наче є,але на морі себе не відчуваєш. Навіть в Одессі море це море.
Голубец• 03 декабря 2024
Ответ дляMarkiza21
Мені подобається франц узбережжя
Ніцца наприклад
Або хоча б Марсель
Ніцца наприклад
Або хоча б Марсель
Мені там влітку не подобається і співвідношення вартості житла до зарплат і податків 🤦🏼♀️ туристом в хорошу погоду там чудово, згодна
Голубец• 03 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
Ниццу я люблю, но Марсель - это жесть.
А чому жесть? В Ніцці не дозволяють кондиціонери на фасад історичних будівель (логічно, звісно, но влітку, коли спека 40 - ужас)
Теща дочки• 03 декабря 2024
Ответ дляГолубец
В воровстве, наркоте, грязи, бестолковости.
И в большинстве стран мира не разрешены кондиционеры на фасадах, не только исторических, а даже не исторических.
Это ж не только в Ницце.
Голубец• 03 декабря 2024
Ответ дляKROX@
Нью Йорк
Класне місто! Є річка, є море, є культурне життя і вайб, є затишні райони, інфраструктура, природа (Сентрал парк величезний), краса, арт-деко, но дороге, сссобака….
Голубец• 03 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
Это ж не только в Ницце.
От без кондьорів я хіба в Кенії могла жити - ідеальний клімат: весь рік вдень +25-27, вночі 18
KROX@• 03 декабря 2024
Ответ дляГолубец
Яке море в Нью Йорку?)
Дороге відносно. Можливостей маса щоб заробити
Теща дочки• 03 декабря 2024
Ответ дляГолубец
Класс. Но вряд ли я попаду в Кению
Голубец• 03 декабря 2024
Ответ дляKROX@
Яке море в Нью Йорку?)
Сорі, океан, звісно))) ну тіпа море - солоний. Заробити - так, но друг, що працює там не на останній позиції в Амазоні, може собі дозволити суттєво менше, ніж я в Києві (на трохи менші гроші)
Нехай щастить• 03 декабря 2024
Мне идеально где я сейчас живу и мой родной Киев, главное с кем и финансовое благополучие
Голубец• 03 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
Класс. Но вряд ли я попаду в Кению
Саме жити там нашим звичним способом життя - суттєво дорожче за Європу, наприклад. Ну, можна, звісно, в халупі з гівна і гілок, без всіх послуг і сучасних засобів типу водопостачання, електрики й інету на 5 долл на місяць) но ми ж не по це. Те, що нам звичне із комфорту - там коштує суттєво дорожче
Fashion_besties• 03 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Франція, є маленьке місто, від якого в захваті
Оте що з різнокольоровими будиночками?
годовасик• 03 декабря 2024
Ответ дляГолубец
А ви десь пробували жити в іншій країні, не просто туристом а як повноцінний громадянин іншої країни?
Голубец• 03 декабря 2024
Ответ длягодовасик
Так, мені робота оплачувала експатство у Кенії й Нью-Йорку. Могла за свою зп дозволити собі суттєво менше за Київ